Šviesoforas eismo nelaimės išvengti nepadėjo

Dalintis:

Šiandien popiet Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje susidūrė „VW“ ir Audi. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

Eismo nelaimė nutiko apie 13.50 val. Susidūrė „Audi“ ir „Madalvos“ įmonės „VW Golf“ automobilis. Pareigūnų į avarijos vietą vairuotojai nutarė nekviesti, tačiau patrulių ekipažas atskubėjo pats, pastebėjęs, kad įvyko susidūrimas judrioje sankryžoje.

„Audi“ vairuotojas pasakojo važiavęs Bernotiškės gatve ir norėjęs sukti į kairę, į Dariaus ir Girėno gatvę. Tačiau jo teigimu, nė nepastebėjo, kaip atvažiavo „VW Golf“ ir trenkėsi. Kartu „Audi“ važiavusios keleivės taip pat teigė nepastebėjusios atvažiuojančio „VW“, tik pajutusios smarkų smūgį. Moterys tikino nenukentėjusios.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Neilgai trukus „VW Golf“ buvo patrauktas iš eismo įvykio vietos – juo vairuotojas nuvažiavo į autoserviso aikštelę. Kiek sunkiau buvo su „Audi“, kuri po nelaimės vos užsikūrė.

Ši sankryža jau seniai tauragiškiams žinoma, kaip labai avaringa. Tikėtasi, kad naujai įrengtas šviesoforas padės ir nelaimių bus mažiau. Tačiau nepaisant to, susidūrimų vis tiek neišvengiama.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą