fbpx

Tauragės centre susidūrė trys automobiliai – vienas vairuotojas neblaivus

Dalintis:

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Tauragės centre susidūrė trys lengvieji automobiliai. Prireikė medikų pagalbos. Vienos transporto priemonės vairuotojas neblaivus.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), liepos 31-ąją 0.50 val. Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje susidūrė trys automobiliai – „BMW X5“, „Citroen C5“ ir „Renault Scenic“. Pirminiais duomenimis, neblaivaus (1,84 prom.) 45-erių vyro vairuotas „BMW X5“ iš šalutinės Vytauto gatvės nepraleido pagrindine Dariaus ir Girėno gatve važiavusio 45-erių vyro vairuoto „Citroen C5“ markės automobilio. Po šio susidūrimo „BMW X5“ dar kliudė ir sankryžoje sustojusį „Renault Scenic“, kurį vairavo 55-erių vyras.

Avarija Tauragės centre. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

Į eismo nelaimės vietą iškviesti ugniagesiai-gelbėtojai bei greitoji medicinos pagalba. Nedelsiant į gydymo įstaigą išvežta 40-metė moteris ir 45-erių vyras.

Avarija Tauragės centre. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

Pareigūnai aiškinasi eismo nelaimės aplinkybes ir pradėjo ikiteisminį tyrimą. Neblaiviam „BMW X5“ vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Avarija Tauragės centre. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

Dėkojame skaitytojai už pasidalintas nuotraukas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą