Ugniagesiai skubėjo į dvi avaringas Tauragės sankryžas

Dalintis:

Pirmadienį Tauragės miesto gatvėse užfiksuotos dvi eismo nelaimės, kuriose prireikė ugniagesių pagalbos: teko specialiomis priemonėmis surinkti pasipylusius automobilių skysčius.

Šiandien Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė dviejų iškvietimų į eismo nelaimes. Pirmoji buvo 11.02 val. M.Mažvydo ir D.Poškos gatvių sankryžoje. Kaip informavo tarnybos atstovė Renata Ambrazevičienė, po eismo nelaimės ant kelio dangos pasipylė tepalai, todėl žmonės pranešė ir ugniagesiams. Atskubėjusi brigada nuo kelio nuvalė tepalus.

Neilgai trukus, 13.08 val., pranešta apie dar vieną panašią nelaimę Šilalės gatvėje, prie prekybos centro „Norfa“. Šios nelaimės metu, kaip ir pirmosios, žmonės nenukentėjo, todėl policijos pareigūnų įsikišimo neprireikė – vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaraciją. Šios nelaimės vietoje ugniagesiai nuo kelio dangos surinko pasipylusį aušinimo skystį.

– Tokių pavienių nelaimių, kuriose reikia ugniagesių pagalbos nuvalant kelio dangą, pasitaiko. Tačiau kad būtų dukart per dieną, tai nėra dažnas atvejis, – sakė „Tauragės kurjeriui“ R.Ambrazevičienė.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus pasakojo, kad Saugaus eismo komisija nusprendė M.Mažvydo gatvės sankryžose statyti Stop ženklus. Horizontalusis ženklinimas jau yra, tačiau Stop ženklų vis dar laukiama.

– Jie yra užsakyti ir, mano žiniomis, šią savaitę turėtų parkeliauti pas mus. Tada ir sukabinsime, – apie bandymus sumažinti avaringumą M.Mažvydo gatvės sankryžose su kitomis gatvėmis kalbėjo Ž.Majus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą