fbpx

Užsiliepsnojęs šaldytuvas sustabdė darbą „Maximoje“

Dalintis:

Šiandien ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į „Maximą“, esančią prie didžiojo turgaus. Pranešta apie užsidegusį šaldytuvą. Pagalbon išsiųsta ir greitoji medicinos pagalbos brigada.

Apie parduotuvėje kilusias liepsnas ugniagesiams pranešta 10.15 val. Išskubėjo dvi autocisternos, įkandin išsiųsti ir greitosios medikai.

Atvykus į Dariaus ir Girėno gatvėje esančią prekybos vietą visi darbuotojai ir pirkėjai buvo evakuoti ir stoviniavo parduotuvės pastogėje. Naujai atvykusieji buvo informuojami, kad vidun greitai patekti ir apsipirkti nepavyks. Lauke buvo juntamas svylančio plastiko kvapas.

Plačiau apie nelaimę komentuoti „Maximos“ darbuotojai atsisakė, tačiau žurnalistams atskleidė, kad šaldytuvas prekybos salėje degė atvira liepsna.

Kaip vėliau „Tauragės kurjerį“ informavo ugniagesiai gelbėtojai, gaisrą užgesino patys parduotuvės darbuotojai. Pavojų sukėlusiame šaldytuve buvo laikomi pieno produktai.

Gaisro priežastis dar aiškinsis specialistai, tačiau spėjama, kad ugnis įsiplieksti galėjo dėl elektros laidų.

Prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė patikino, kad parduotuvė netrukus vėl atvers duris pirkėjams:

„Parduotuvės darbas buvo sustabdytas dėl užsidegusio priesienio šaldytuvo su pieno produktais. Pirmiausia, buvo operatyviai įvykdyta klientų ir darbuotojų evakuacija. Iškviestos specialiosios tarnybos. Esame dėkingi parduotuvės apsaugos darbuotojui, kuris, panaudojęs parduotuvėje esantį gesintuvą, greitai užgesino ir neleido išplisti ugniai. Manome, kad nuostoliai bus minimalūs, kol kas jie yra vertinami. Šiuo metu patalpos yra vėdinamos ir tikimės, kad per valandą parduotuvė galės tęsti savo darbą“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą