Vėjas pridarė rūpesčių Tauruose: nulūžo šviesoforas

Dalintis:

Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad dėl vėjo nuverstų medžių daugiausia iškvietimų būta penktadienį. Vienas pranešimas gautas šeštadienį, o pirmadienio rytą ugniagesių pagalbos prireikė Tauruose dėl pavojingai kabančio šviesoforo.

Ypatingai vėjuotą penktadienį vėjas nuvertė ne vieną medį. Socialiniuose tinkluose žmonės dalinosi vaizdais ir informacija apie kiemuose padarytą žalą. Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) pareigūnai detalizavo, kad penktadienį pirmasis iškvietimas gautas 7.13 val. į Požerūnų kaimą. Dar pakeliui į įvykio vietą nuo kelio ugniagesiai patraukė nukritusius elektros laidus, o atvykus supjaustė grandininiu pjūklu nuvirtusį medį ir patraukė jį nuo važiuojamosios kelio dalies.

Netrukus teko skubėti ir į kitą iškvietimą – pagalbos prireikė Lauksargių kaime. Ant Tilžės gatvės, ties mokykla, buvo nuvirtęs medis.

8.41 val. pagalbon kvietėsi Balskų kaimo gyventojai, 13.36 val. – Aukštupių gyventojai. Netrukus iškvietimas gautas ir iš Gaurės seniūnijoje esančio Žiburių kaimo. 16.15 val. dar vienas iškvietimas buvo iš Skaudvilės seniūnijoje esančio Gelgaudiškės kaimo.

Tauruose vėjas nulaužė šviesoforo sekciją. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pagėgių savivaldybėje dėl nulūžusių medžių penktadienį gauti 4 iškvietimai. Tiek pat pagalbos prašėsi ir Šilalės rajono gyventojai. Vienas pranešimas iš Šilalės rajono dėl nulūžusio medžio gautas dar ir šeštadienį.

– Ir šiąnakt gavome pranešimus apie stiprų vėją, tačiau iškvietimų dėl medžių šalinimo negavome. Tik šįryt gautas vienas iškvietimas dėl Taurų kaime nulūžusio šviesoforo, – patikslino Tauragės PGT vyresnioji specialistė Renata Ambrazevičienė.

Gavus pranešimą apie stiprų vėją, ugniagesiai pataria sutvirtinti laikinus statinius, pritvirtinti mechanizmus, įrenginius bei sandariai uždaryti pastatų langus, duris, stoglangius ir kitas angas. Patartina iš balkonų išnešti daiktus, kuriuos vėjas gali pakelti.

Jei kilus stipriam vėjui esate lauke, patariama nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų. Taip pat svarbu nestatyti automobilių po medžiais.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą