Vilkyškių seniūnijoje kilusiame gaisre žuvo žmogus

Dalintis:

Paskutinis sausio mėnesio savaitgalis pažymėtas gaisrais. Pagėgių savivaldybės Vilkyškių seniūnijoje liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisre žuvo jo gyventojas. Šilalės rajone įsidegė ūkinis pastatas.

Šeštadienį 14.45 val. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas apie gaisrą Pagėgių savivaldybės Vilkyškių seniūnijoje. Gauta informacija, kad Vartūliškių kaime ugnis įsiplieskė gyvenamajame name.

Kaimynystėje gyvenantis žmogus iš degančio namo pro išdaužtą langą jau buvo iškėlęs ten gyvenusį 82-iejų metų vyrą. Ugniagesiai-gelbėtojai žmogų gaivino iki pat medikų atvykimo, tačiau specialistai konstatavo vyro mirtį. Nors mirties priežastį dar aiškinsis ekspertai, manoma, kad vyras galėjo apsinuodyti smalkėmis.

Iš mūrinio vieno aukšto pastato buvo išneštas dujų balionas. Gaisre apdegė virtuvė, baldai, miegamojo lova, aprūko lubos bei sienos. Ugniagesiai nuardė dalį grindų.

Tos pačios dienos vakarą, 21.26 val., pranešta apie Šilalės rajone kilusį gaisrą. Šįkart pagalbos šauksmas gautas iš Leviškių kaimo, kur gaisras įsiplieskė gyvulių fermoje.

Ugniagesiams atvykus, mūrinis pastatas degė atvira liepsna.

Laimei, 8 fermoje laikyti galvijai buvo išgelbėti. Liepsnose sudegė medinės stogo konstrukcijos, apdegė ir buvo nuardytas medinis perdengimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą