fbpx

Visureigio kliudytas motociklininkas ligoninėje

Dalintis:

Sekmadienio vakarą policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos brigada sulaukė iškvietimo į Ližių kaimą. Pranešta, kad susidūrė automobilis su motociklu.

Pranešimas apie nelaimę gautas 20.40 val.

Į įvykio vietą atskubėję Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos pareigūnai nustatė, kad į „Toyota Land Cruiser“ visureigį, vairuojamą 25-erių moters, rėžėsi 19-mečio vairuojamas motociklas. Šiam prireikė ir medikų pagalbos. Dėl patirtų sužalojimų vaikinas išgabentas į ligoninę.

Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė pasakojo, kad motociklas buvo neįregistruotas nustatyta tvarka, o jį vairavęs jaunuolis neturi tam teisės.

Avarija Ližių kaime. Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

– Motociklo vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir posūkyje susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu. Eismo įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą. Abu vairuotojai buvo blaivūs, – sakė L.Banienė.

Avarija Ližių kaime. Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

Policijos komisariato atstovė patikslino ir tai, kad motociklu važiavęs jaunuolis visai neseniai buvo patekęs į dar vieną eismo nelaimę. Birželio 19-ąją jis BMW markės automobiliu trenkėsi į kelio apšvietimo stulpą, esantį Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje.

Dėl įvykio Ližių kaime pradėtas tyrimas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą