„Nemuno aušros“ vadą ir Tauragėje rinktą Seimo narį mokiniai pasitiko protestu

Dalintis:

Ketvirtadienį su skaudviliškiais ir tauragiškiais susitikę „Nemuno aušros“ parlamentarai Remigijus Žemaitaitis ir Tauragės apygardoje išrinktas Tadas Sadauskis viešai pasidžiaugė, kad rinkėjų buvo sutikti su gėlėmis. Tačiau ne Tauragėje. Čia „aušriečius“ prie bibliotekos, kur surengtas susitikimas, durų pasitiko protestuojantys moksleiviai.

Jaunimas į Tauragę atvykusį Remigijų Žemaitaitį pasitiko šūkiu „Pilietiškumas – ne Konstitucija, sulaužyti nepavyks!“ Seimo narys jaunimą išvadino šūkaujančiais vargšais, o prašomas su jais pasikalbėti Tadas Sadauskis pabūgo savo idėjinio vado ir, šiam pasakius „Nesikišk“, su jaunimu pasikalbėti taip ir neišėjo.

Netrūko susitikimo metu R.Žemaitaičiui ir pagyrų, ir kritikos. Seimo narys T.Sadauskis per dvi valandas taip ir neištarė nė žodžio.

Ką ketvirtadienį rinkėjams kalbėjo Seimo narys, kuo kaltino respublikinę ir vietos žiniasklaidą, skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

10 komentarų

  1. pamąstymui on

    kas pažadėta vaikams už tuos protestus ir kas bus toliau kai manipuliuojama vaikais ….GĖDA

  2. Anonimas on

    baisi gega neberanda normaliu zmonou kas uz jos ten protestotu zai ta mara jau vaikam izkrecia. klausimas tiem organisatoriam kodėl dauguma žmonių išrinko Nemuno Aušra jus negrrbete kitu nomoniu jau ir vaikam pradedate savo zemumas kisti i galva

  3. Na čia jau per daug. Kažkoks bukas pjudymas. Jau ir vaikai įtraukiami, kaip viduramžiais. Raganų medžioklė.

  4. Jaunimas – šaunuoliai! Dar drįso tas vabalas priekaištaut už laisvą žodį. Pamiršo, kad su piliečiais reikia mandagiai bendrauti ir diskutuoti, o ne pravardžiavimais laidytis. Ir pamiršo kur gyvena – Laisvoj Lietuvoj, kur politikai turi gerbti piliečių valią. Bet jau tiek iš Remigijaus darbo kaip valstybės tarno… Tik piliečius engt ir plakt liežuviu ką kiti nori išgirst be perstojo. O daryti ar ką inicijuoti pats niekad negali. Pirma guja jaunimą, o paskui vys kiekvieną, jei leisi ant galvos užlipt.

  5. Mąstantis, tvirtas, prieš šalies uteles nemirksintis jaunimas – didžiausi plojimai jiems!

  6. Tauragės pyderliberalai su koncervais visiškai prarado gėdą ir sąžinę.Pradėjo naudoti vaikus savo politiniams tikslams pasiekti.Tiesiog sunku tokius veiksmus ir komentuoti.

  7. klausimas on

    TO ANTANUI, matyt tamsta ir pasamdet vaikus ir kkokios dovanos bus?????

  8. Reikėtų pasižiūrėti kas to „jaunimo“ vadas, paraginęs ar liepęs pasirodyti..
    Chunta nenusileidžia, gal nujaučia galą…

Palikite komentarą