Mirė ilgametė savivaldybės administracijos darbuotoja Albina Stankevičiūtė

Dalintis:

Eidama 83-iuosius metus, šiandien, gruodžio 16-ąją, mirė ilgametė Tauragės savivaldybės administracijos darbuotoja Albina Stankevičiūtė.

Apie Albinos Stankevičiūtės mirtį socialiniame tinkle pranešė Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Kancevyčius. „Šiandien mane pasiekė skaudi žinia. Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė savivaldybės darbuotoja Albina Stankevičiūtė. Kartu su Albina keletą metų teko dirbti kartu. Nepaprastai žavėjo jos meilė žmonėms. Per savo ilgus darbo metus Albina pagelbėjo tūkstančiams žmonių. Neabejoju, kad jos pagalbos teko sulaukti kelioms tauragiškių kartoms. Manau, kiekvienas patvirtins, kad tai buvo savivaldybės tarnautojo etalonas. Joje derėjo kuklumas, reiklumas, gera nuotaika, dalykiškumas, meilė, pamatuotas kritiškumas, pasiaukojimas, optimizmas, pagarba, humoras… Mano nuomone, tai buvo geriausia visų laikų Tauragės rajono savivaldybės darbuotoja“, – rašo S.Kancevyčius.

Albina Stankevičiūtė savivaldybės administracijoje dirbo dar su pirmuoju Tauragės rajono vadovu Vytautu Venckumi, buvo jo komandos narė. Buvęs Tauragės meras Pranas Petrošius prisimena, kad ji bendrą kalbą rado su daugeliu rajono vadovų.

– Ir man, ir merui Viktorui Kovšovui, ir Petrui Jokubauskui teko su Albina dirbti. Nepriklausomybės pradžioje jos pareigos buvo labai svarbios, ji padėdavo susitvarkyti būtinus dokumentus buvusiems tremtiniams, kitaip nuo sovietinės santvarkos nukentėjusiems žmonėms. Tiesiogiai su tauragiškiais bendraudavo. Buvo labai geras žmogus, ypatingai geras. Labai rūpestinga ir labai jautri, kiekvieno į ją besikreipusio tauragiškio problemą spręsdavo kaip savo. Labai nuoširdi. Sakyčiau, kad buvo tikras žmogus, – kalbėjo eksmeras P.Petrošius.

„Tauragės kurjeris“ užjaučia velionės šeimą ir artimuosius.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Albina buvo labai paprastas, nuoširdus žmogus, kuriai buvo nesvetimos eilinių žmonių bėdos, kuriems kiek jai leido galimybės stengėsi padėti. Manau, kad vyresnės kartos atstovai tai dar gerai prisimena ir patvirtintų šias mano mintis.

Palikite komentarą