Mirė Tauragės urėdijos vadovas Edvardas Bielskis

Dalintis:

Gruodžio 8-ąją, eidamas 51-uosius metus, netikėtai mirė Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio vadovas Edvardas Bielskis.

Tauragės miškų urėdijos kolektyvui ilgamečio kolegos ir vadovo mirtis buvo labai netikėta ir skaudi. Trečiadienį išėjęs iš darbo, ketvirtadienio rytą jau nebeatėjo – „Tauragės kurjeriui“ sakė urėdijos darbuotojas Antanas Gaudiešius, vis dar negalintis susitaikyti su tuo, kas įvyko.

Ilgametis miškininkas, fotografas Bronislovas Ambrozas patikino, kad Edvardas Bielskis buvo pats geriausias žmogus, kokį jam teko pažinti. Urėdijai ir visam kolektyvui tai didžiulė netektis.

Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioniniam padaliniui E.Bielskis vadovavo kelerius metus, tačiau visą savo darbingą gyvenimą čia dirbo – girininku, laikinuoju urėdijos vadovu, pažinojo kiekvieną Tauragės krašto miškų kampelį, labai mylėjo ir rūpinosi gamta.

Edvardas Bielskis visada nuoširdžiai ir atvirai bendraudavo su žiniasklaida. Kalbinti E.Bielskį redakcijai teko vos prieš keletą dienų. Tąkart jis džiaugsmingai pasakojo, kad urėdija ruošiasi šventėms ir jau netrukus pradės prekybą kalėdinėmis eglutėmis.

Kol kas laikinai vadovauti urėdijos regioniniam padaliniui niekas nepaskirtas. Tai turėtų paaiškėti šiandien.

Valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio darbuotojai ir „Tauragės kurjerio“ redakcija nuoširdžiai užjaučia velionio šeimą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Gintaras on

    Nuoširdi užuojauta artimiesiems. O gerbiant velionį vienas klausimas: ar kas išsiaiškino tikrą mirties priežastį, t.y. ar netapo gerbiamas E.B. kažkieno auka?

  2. Vytautas Rezgys on

    Užuojauta artimiesiems. Garantuotai buvo pasiskiepijęs…

Palikite komentarą