fbpx

Netrukus paaiškės, kas vadovaus Pagramančio regioniniam parkui

Dalintis:

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba skelbė konkursą Pagramančio regioninio parko direktoriaus pareigoms eiti. Dokumentų pateikimo terminas suėjo pirmadienį. Kiek kandidatų pretenduoja į šį postą, neatskleidžiama.

Valstybės tarnybos departamento (VTD) atstovas patikino, kad pretendentų į Pagramančio regioninio parko direktoriaus vietą yra, tačiau kiek, neatskleidė.

„Informaciją apie pretendentų skaičių, vyrų ir moterų pretendentų skaičių, pretendentų, atitikusių reikalavimus, skaičių į Pagramančio regioninio parko direktoriaus pareigas galėsime pateikti įvykus konkursui, kuris planuojamas šių metų liepos pabaigoje, rugpjūčio pradžioje. Įvykus konkursui į paminėtas pareigas ir atrinkus du geriausiai pasirodžiusius pretendentus, informacija apie juos per 5 darbo dienas bus pateikta į pareigas priimančiam asmeniui – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos direktoriui“, – „Tauragės kurjerį“ informavo VTD atstovas Audrius Dabrovolskas.

Ar savo kandidatūrą direktoriaus pareigoms eiti pateikė šiuo metu laikinai regioniniam parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius, nežinia. Pats laikinasis vadovas savo sprendimo neatskleidė ir plačiau komentuoti atsisakė.

Šiuo metu du konkursus yra paskelbusi Tauragės rajono savivaldybė. Pranešama, kad dėl karantino nukeltas konkursas Sporto centro direktoriaus pareigoms užimti. Konkursas buvo numatytas birželio 10 dieną, nukeltas į rugpjūčio 25 dieną. Ieškomas ir Informatikos skyriaus specialistas. Kandidatui siūlomas atlyginimas „ant popieriaus“ – 1408 Eur. Kandidatų dokumentų laukiama iki birželio 17 dienos.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą