Niekas nenori vadovauti Sporto centrui

Dalintis:

Verslui nesiėmus valdyti Tauragės baseino, šią nelengvą užduotį savivaldybės taryba patikėjo Tauragės sporto centrui. Tačiau savivaldybei kilo nauja dilema – niekas nenori vadovauti švietimo įstaiga tapusiam Sporto centrui. Konkursas neįvyksta jau antrą kartą.  

Šią savaitę baigėsi liepą paskelbto jau antrojo konkurso dokumentų priėmimo į Tauragės sporto centro direktoriaus pareigas terminas. Pretendentai turėjo būti renkami gruodžio 16-ąją. Tačiau niekas dokumentų konkursui taip ir nepateikė. Aišku, kad konkurse nedalyvaus laikinai Tauragės sporto centrui vadovaujantis mero potvarkiu prieš metus į šias pareigas paskirtas Gediminas Sakalauskas. Kad galėtų dalyvauti konkurse, jis turėjo išlaikyti švietimo įstaigos vadovo kvalifikacijos egzaminą.

G.Sakalauskas vietos politikams jau anksčiau yra sakęs, kad savo vietą galėtų užleisti jaunesniam specialistui. Rengiant šį straipsnį su juo susisiekti nepavyko.

Tauragės rajono savivaldybės administracija informavo, kad Tauragės sporto centro vadovo konkursas bus skelbiamas pakartotinai. Anot administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, konkursai bus skelbiami tol, kol vadovas atsiras.

Pagal Tauragės rajono savivaldybės paskelbto konkurso Tauragės sporto centro vadovo pareigoms eiti sąlygas pretendentai privalo turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį ar jam lygiavertį išsilavinimą, ne mažesnę nei vienerių metų vadovavimo patirtį, atitikti sąlygose numatytus pedagoginio darbo stažo, kvalifikacijos, profesinės veiklos reikalavimus, mokėti vieną iš trijų – anglų, prancūzų ar vokiečių kalbą, būti nepriekaištingos reputacijos. Atlyginimas į šias pareigas, neatskaičiavus mokesčių, – 1806–2008 Eur.

Pernai Tauragės rajono savivaldybė prie Sporto centro prijungė vaikų ir jaunių sporto mokyklą. Aštuonerius metus šiai mokyklai vadovavęs Audrius Bitinas iš darbo buvo atleistas nuo 2018-ųjų rugsėjo 28-osios. Jis tebesibylinėja su savivaldybe dėl, jo manymu, neteisėto atleidimo ir konkurse Tauragės sporto centro direktoriaus pareigoms eiti nedalyvavo. Esą kitu atveju pripažintų, kad jo atleidimas buvo teisėtas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą