Nuo šeštadienio leidžiama lankytis bibliotekose

Dalintis:

Vyriausybė trečiadienį leido bibliotekoms skaitytojus aptarnauti kontaktiniu būdu. Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje jau nuo rytojaus į vidų bus įleidžiama po tris skaitytojus. Duris atvers ir kaimiškieji bibliotekos skyriai.

Šiek tiek sušvelninus karantino reikalavimus, leista ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis arba dviejų šeimų nariams lankytis pažintiniuose ir mokomuosiuose takuose, parkuose, muziejuose, galerijose, zoologijos ir botanikos soduose, veikiančiuose atvirose lauko erdvėse.

Duris skaitytojams atvers ir Tauragės viešosios bibliotekos skyriai.

– Labai džiaugiamės tokiu sprendimu ir seniai jo laukėme. Laikysimės visų saugumo reikalavimų, kurį laiką į biblioteką skaitytojus įleisime tik po tris, ribosime buvimo laiką. Turime saugoti gyventojus ir saugotis patys, – sakė bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė.

Bibliotekos vadovė skaitytojų prašo ateiti su pirštinėmis dėl savo pačių saugumo.

Nuolat su skaitytojais bendraujanti pašnekovė sakė pastebėjusi, kad tauragiškiai išsiilgę gyvo bendravimo su bibliotekos darbuotojais, nori patys išsirinkti knygas.

– Bus lengviau ir mūsų darbuotojams. Dabar dar bibliotekininkės turi parinkti skaitytojams knygas savo nuožiūra. Kontakto reikia visiems. Kai žmonės įpras, kad gali ateiti į biblioteką, darbas paspartės. Nebeliks tiek daug skambučių, – tikisi bibliotekos vadovė.

Duris rytoj atvers ir visi 24 kaimiškieji bibliotekos skyriai, skaitytojų laukia ir filialas Skaudvilėje bei Augusto Vymerio filialas Aerodromo gatvėje Tauragėje.

Bibliotekos direktorė įsakymą priimti skaitytojus jau šeštadienį pasirašys sulaukusi oficialiai paskelbto Vyriausybės nutarimo. Ketvirtadienį priešpiet jis dar buvo redaguojamas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą