Nuo šiandien įsigalioja griežtesnis karantinas

Dalintis:

Šiąnakt vidurnaktį įsigaliojo griežtesnis karantinas. Vyriausybės sprendimu susitikti su kitais namų ūkiais draudžiama, savaitgaliais bus užkardos prie savivaldybių centrų.

Sekmadienį posėdžiauti susirinkusi Vyriausybė priėmė sprendimą griežtinti karantiną. To prireikė dėl nuolat augančio koronavirusu užsikrėtusiųjų rato, kai kasdien tyrimais buvo nustatoma po daugiau nei 3 tūkst. naujų susirgimų. Artėjant didžiosioms metų šventėms gyvenimas stabdomas.

Vyriausybės sprendimu nuo šiandien dirbti ir klientus aptarnauti gali tik būtiniausiomis prekėmis prekiaujančios parduotuvės. Taip pat švietimo įstaigos veiks tik nuotoliniu būdu, išskyrus darželius.

Draudžiama teikti grožio paslaugas, jei jos trunka ilgiau kaip 15 min.

Draudžiamas ir vienos šeimos kontaktas su kita, nebent tai būtų susiję su būtinąja pagalba, sergančiųjų priežiūra. Taip pat draudžiama rengti asmenines šventes, jei jose numatytas daugiau nei vienos šeimos dalyvavimas. Šis draudimas galioja ir artėjančioms Kalėdoms.

Draudžiama namus palikti be itin svarbios priežasties, išvykti už gyvenamosios savivaldybės ribų. Tačiau vienos šeimos nariai gali išeiti pasivaikščioti.

Dar vakar Lietuvos policijos departamentas informavo, kad savaitgaliais prie savivaldybių centrų bus statomos užkardos. Tokių priemonių esą reikia, kad gyventojai nevažinėtų lankyti giminių ir draugų, nesigrūstų parduotuvėse. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas patikslino, kad bus kaip pavasarį – į Tauragę nebus įleidžiama be svarbios priežasties. Iš miesto bus galima išvažiuoti. Pagalbon gali tekti pasitelkti ir Lietuvos šaulių sąjungos narius, policijos rėmėjus, pasieniečius.

Postai prie įvažiavimų į Tauragę bus steigiami nuo šio penktadienio 13 val. iki sekmadienio 21 val., nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val. ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

Ribojimai galios iki sausio 3 dienos. O karantinas pratęstas iki sausio 31-osios.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą