Nupirkti dar trys elektrobusai

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė pasirašė trijų elektrinių autobusų pirkimo sutartį. Dar keturių naujų elektrinių autobusų įsigijimo konkursas neįvyko ir bus skelbiamas iš naujo.

Tauragės autobusų  parkas eksploatuoja penkis elektrinius autobusus, o iki kitų metų rugpjūčio turėtų turėti 12. Pasak direktoriaus Rimanto Martinavičiaus, planuojama, kad bus atnaujinamas rajoninių autobusų maršrutų tinklas.

– Kitų metų rugpjūtį baigiasi Europos Sąjungos projektas, pagal kurį perkami autobusai. Tikimės iki to laiko turėti 12 naujų elektra varomų autobusų. Dabar nupirkti trys elektrobusai bus gaminami Turkijoje. Tokios markės autobusų Tauragėje dar nebuvo, – sakė R.Martinavičius.

Pasak autobusų parko direktoriaus, vieno elektrinio autobuso kaina siekia 300 000 eurų.

– Ruošiamas ir dar vienas keturių elektra varomų autobusų pirkimas. Viešasis pirkimas šį mėnesį neįvyko dėl neteisingai pateiktų techninių dokumentų, – informavo R.Martinavičius.

Konkurse dalyvavo trys Lietuvos įmonės: UAB „Kautra“, „TM Service“ ir UAB „Busnex“.

Nuo šio rudens keturių savivaldybių (Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių) gyventojai kiekvieną darbo dieną gali keliauti nemokamais maršrutais. Į redakciją atėjusios Gaurės seniūnijos gyventojos skundėsi, kad nauji maršrutai nepatogūs. Moterys sakė, kad panaikinus autobusų maršrutą iš Tauragės į Jurbarko rajoną per Gaurę senyvo amžiaus tauragiškiams susisiekti su Taurage tapo sunkiau.

– Dabar į Tauragę atvažiuojame 8.30 val. ir tik 15 val. išvažiuojame atgal link Gaurės. Labai nepatogu. Atvažiuojame pas gydytojus ir pusę dienos turime sėdėti stotyje. Būtų gerai, kad grąžintų autobusus, kurie važiuodavo iš Tauragės į Gaurę 11.30 val., – sakė Lina M.

Moteris, jei prireiks, žadėjo surinkti gauriškių parašus kaip įrodymą, kad naujasis maršrutas jiems netinkamas.

Rimantas Martinavičius keleiviams patarė raštu kreiptis į savivaldybės administraciją ir išdėstyti pageidavimus.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Labai gaila,kad nuimti maršrutai į Dunokų kapines, būdavo labai patogus maršrutas 15.30 vaikams grįžti iš mokyklos,nes į tarpmiestinį autobusą Tauragė – Kuisiai ,po septynių pamokų nesuspėja

Palikite komentarą