Oficialu: baseinas duris atvers rugsėjį

Dalintis:

Kalėdos, Velykos, mokslo metų pradžia. Tai datos, kada duris lankytojams turėjo atverti Tauragės baseinas. Jei rajone nedaugės sergančiųjų COVID-19, tauragiškiai į 2,3 mln. Eur kainavusio baseino vandenį galės įbristi jau rugsėjį.

Tauragės baseino statybos oficialiai buvo pradėtos 2017 metų gruodžio 12-ąją. Rangovai pažadėjo darbus baigti per pusantrų metų, deja, iki šiol šio pramogų komplekso durys lankytojams užvertos. Perduoti naudojimui baseiną pavyko tik iš ketvirto karto, pašalinus statybų pažeidimus, itin svarbius gaisriniu požiūriu.

Nors oficialiai baseinas naudoti jau tinkamas, tikslią jo atidarymo datą vis dar temdo nežinomybė dėl koronaviruso. Tauragės savivaldybėje peržengtas kritinis sergančiųjų skaičius. Jei susirgimų daugės, šalies Ekstremaliųjų operacijų centro vadovas Aurelijus Veryga rekomenduos rajonui įvesti griežtesnes gyventojų apsaugos priemones ir baseino atidarymą eilinį kartą teks atidėti. Jei kovą, planuojant atidarymą, į renginį buvo kviečiami ir svečiai iš Vilniaus bei kitų miestų, dabar planuojamos tylios įkurtuvės.

– Buvom pasikvietę daug svečių ir iš aplinkinių rajonų. Planavome šventę miesto žmonėms, pompastišką atidarymą, daug renginių. Šį kartą viskas bus labai ramiai, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas.

Kol kas kvietimo į atidarymą nėra gavęs nė vienas Tauragės savivaldybės tarybos narys. Politikai nežino ir tikslios atidarymo datos. Ji neskelbiama specialiai, mat gyventojai gali dalyvauti konkurse. Atspėjusiam tikslią datą pažadėtas prizas – nemokamas abonementas apsilankyti baseine.

– Gyvenam laukimu. Laukiame rugsėjo pirmosios ir nežinome, kaip čia bus, laukiame baseino atidarymo ir vėl nežinome – pavyks pakviesti pirmuosius lankytojus ar ne. Kiekvieną dieną viskas gali pasikeisti. Viskas jau paruošta, liko tik kosmetiniai darbai. Labai tikiuosi, kad po keleto savaičių plačiai atidarysime duris, – viliasi baseino valdymą perėmusio Tauragės sporto centro direktorius G.Sakalauskas.

25 metrų ilgio baseinas su dviem plaukimo takeliais, pramoginė zona su sūkurine vonia, 3 pirtys, vaikų zona, nusileidimo kalnelis, poilsio zonoje sustatyti gultai – tokį vaizdą šią savaitę baseine pamatė „Tauragės kurjerio“ žurnalistai.

– Tai erdvė ne tik sportininkams, kurie baseine galės treniruotis, bet ir šeimoms su vaikais. Tai mini pramogų centras. Parengėme projektą ir gavome finansavimą, todėl mūsų tikslas – kuo greičiau atverti duris. Pagal mūsų planą plaukti mokysime Tauragės rajono vaikus. Tikimės, kiek įmanoma ilgiau dirbti. Jei vėl visus uždarys karantinui, nieko gero nebus, – sakė G.Sakalauskas.

Paklaustas, ar pats jau išbandė baseino malonumus, direktorius pasakojo:

– Baseinas paruoštas, vadinasi, aš irgi turiu jį išbandyti. Plaukiau takeliu, išbandžiau kitas erdves. Tiesa, vanduo baseine dar buvo nešildomas. Gerai, kad buvo karšti orai, per langus saulė kiek pašildė vandenį. Ar man patiko? Kam gali nepatikti vandens procedūros?

Savivaldybės taryba jau yra patvirtinusi ir kainas baseino lankytojams. Darbo dienomis nuo 10 iki 17 valandos suaugusieji pramogauti galės už 3 eurus per valandą. Trijų valandų pramogos kainuos 5 eurus. Suaugusieji, norintys baseine pasipliuškenti darbo dienos vakarą, mokės nuo 5 eurų už valandą iki 8 už tris. Savaitgalio pramogos bus brangesnės. Suaugusiesiems valanda kainuos 6 eurus, trys valandos – 9 eurai. Mokiniai, studentai ir senjorai darbo dienomis turės išleisti nuo 2 iki 6 eurų, priklausomai, kiek laiko ir kokiu metu  jie norės maudytis baseine. Savaitgalio pramogos jiems atsieis nuo 4,5 iki 7 eurų. Vaikai iki 4 metų baseine kartu su tėvais pramogauti galės nemokamai.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą