Pagaliau paaiškėjo baseino atidarymo diena

Dalintis:

Ilgai delsus ir dėl įvairių priežasčių atidėliojus, pagaliau paskelbta, kad Tauragės baseinas jau kitą savaitę bus atviras lankytojams.

Oficialiame Tauragės baseino feisbuko puslapyje šiandien paskelbta, kad baseino atidarymo data jau žinoma. Kuklios iškilmės numatytos jau kitą penktadienį, rugsėjo 4-ąją. Naujiena pasidalijo ir meras Dovydas Kaminskas.

Baseino statyboms išleista 2,35 mln. Eur, o statybos darbai buvo pradėti dar 2017 metais. Atidarymas buvo planuotas įvairiomis datomis – planuota atverti duris pramogautojams 2019-ųjų mokslo metų pradžios proga, Kalėdų, galiausiai Velykų. Pasibaigus karantinui paaiškėjo, kad pastato priduoti nepavyksta – speciali komisija kviesta net keturis kartus.

Socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paskelbtas konkursas: žmonės raginti atspėti, kada bus baseino atidarymas ir parašiusiam teisingą atsakymą žadamas prizas – galimybė nemokamai pramogauti baseine. Iš komentarų matyti, kad rugsėjo 4-osios spėjimas buvo ir šią dieną rinkosi keli komentatoriai. Tačiau laimingasis kol kas nepaskelbtas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą