Paramos rinkimą Ukrainai dar tęsia

Dalintis:

Tauragiškiai per dvi dienas paaukojo galybę ukrainiečiams reikalingų daiktų, kurių didelė dalis jau išvežti vakar. Dar vieną sunkvežimį tikimasi užpildyti šiandien – trūksta medicinos priemonių.

Aktyviai apie paramos rinkimą nuo Rusijos kariuomenės besiginantiems ukrainiečiams informuoja Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, kuris vakar paskelbė, jog kone 300 tūkst. eurų vertės krovinys pajudėjo link Ukrainos. Tauragiškiai padėjo ne tik vaistais, tvarstymo priemonėmis, rūbais, bet ir greitosios medicinos pagalbos automobiliais. Tokių į Ukrainą vakar išriedėjo du. Taip pat pavyko prikrauti ir 9 visureigius. Visos transporto priemonės į besiginančią Ukrainą išriedėjo pilnai prikrautos būtiniausių daiktų.

Paramos rinkimas dar tęsiamas ir šiandien. Planuojama į Ukrainą išsiųsti dar vieną pilnutėlį sunkvežimį. Tačiau šįkart skelbiamas konkrečių daiktų sąrašas, kurių prašoma. Informuojama, kad bus gabenami įmonės dovanoti tinklai padės kariamas maskuojantis, o ant jų dar galima pridėti būtiniausių kitų priemonių. Vardijama, kad reikia vaistų nuo peršalimo ir skausmo, higienos priemonių, apatinio trikotažo, nuo šalčio saugančių drabužių, grandininių pjūklų ir kirvių, universalių įrankių dėžių, elektros laidų, lizdų, kištukų, pramoninių segiklių ir sąsagų, antivirusinės arbatos, siuvimo reikmenų, elektros generatorių, elementų elektros prietaisams, degtukų, žiebtuvėlių, ilgintuvų, tvarsliavos, pleistrų.

Visi išvardinti daiktai šiandien bus priimami Tauragės bendruomenių namuose nuo 13 iki 18 val.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą