Pareigas paliko Skaudvilės seniūnas

Dalintis:

Trečiadienį vykusiame Tauragės rajono savivaldybės posėdyje atsisveikinta su ilgamečiu Skaudvilės seniūnu Virginijumi Būdvyčiu. Lapkričio 27-ą jam sukako 65-eri. Sukakus 65-riems, pagal Valstybės tarnybos įstatymą, įstaigos vadovai ar karjeros valstybės tarnautojai nebegali likti savo pareigose.

Paskutinę darbo dieną į savivaldybės tarybos posėdį atvykusiam Virginijui Budvyčiui savivaldybės vadovai padėkojo už darbą, pasveikino su jubiliejumi, įteikė gėlių. Padėką išsakė ir buvęs rajono meras Pranas Petrošius.

Atsisveikindamas su pareigomis V.Būdvytis kreipėsi į rajono vadovus ir savivaldybės tarybą ragindamas daugiau dėmesio skirti kaimui, nes to jie pasigenda.

V.Būdvytis Skaudvilės seniūnu dirbo daugiau nei 22 metus, nuo 1997 birželio 9-os.

– Turiu rankas, kojas, tik galva gal ne taip greitai dirba kaip jaunų žmonių, bet nenuobodžiausiu, – tarybos posėdyje, o vėliau ir žurnalistei sakė V.Būdvytis.

„Tauragės kurjeris“ Skaudvilės seniūnui paskambino paskutinę darbo dieną, likus mažiau nei pusvalandžiui iki darbo pabaigos.V.Būdvytis sakė tebesąs darbo vietoje. Paskutinę darbo dieną atsisveikinti su seniūnu atėjo būrys svečių: bendruomenės atstovai, kultūros darbuotojai, muziejininkai, Skaudvilės klebonas, taip pat buvę kolegos.

V.Būdvytis neslėpė, jog atsisveikinti su kolektyvu nėra lengva.

– Įaugimas yra. Neišmesi, neišbrauksi gerų ir liūdnų prisiminimų, – kalbėjo Skaudvilės seniūnas.

Anot jo, per dvi dešimtis metų kolektyvo kaita nebuvo didelė. Vienas kitas naujas atėjo, ar kas išėjo į pensiją.

Pareigas palikusį Skaudvilės seniūną, kol bus surengtas konkursas, pakeis jo pavaduotoja Dalia Milašienė.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą