fbpx

Pareigūnai jau postuose: kas keičiasi?

Dalintis:

Visuomenės pasipiktinimą sukėlę policijos postai, juosiantys savivaldybių centrus ir tikrinantys į miestus bandančius patekti vairuotojus, vėl pradeda darbą. Tauragėje šiandien vienas pareigūnų postas perkeltas, taip pat perstatytas prie Dacijonų buvęs važiuoti draudžiantis ženklas.

Artėjant ilgajam savaitgaliui, per kurį švęsime Kūčias ir Kalėdas, pareigūnai vėl stoja į postus – darbas pradėtas šiandien 13 val. Tačiau šįkart padaryti keli pakeitimai, atsižvelgiant į gyventojų poreikius.

– Bendru sprendimu su savivaldybe perkeliamas kelio ženklas, buvęs prie Dacijonų. Jis stovės prie Šilinės girininkijos. Savivaldybė taip nusprendė, kad būtų lankstesnis eismas vietiniams gyventojams, – sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė.

Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas Tomas Raulinavičius patikslino, kad perkeliamas toliau nuo miesto ir vienas pareigūnų postų.

– Po praėjusio savaitgalio pamatėme, kad žmonės nesupranta, kaip elgtis. Ženklą, buvusį prie Dacijonų kaimo, perkėlėme prie girininkijos. Ten ir rajono riba arčiau. O postas Šilalės gatvėje perkeliamas prie kapinių, – sakė T.Raulinavičius.

Nors tam tikri pokyčiai įvyko, rajono gyventojai išlieka nepatenkinti. Redakcijai skambinantys žmonės tvirtina nesuprantantys, kodėl Vyriausybei nutarus riboti judėjimą tarp savivaldybių postai ir ženklai statomi prie miestų.

– Manau, policija paėmė Vilniaus miesto modelį. Pas mus miesto savivaldybės nėra. Išvis, kokiu pagrindu tą ženklą, draudžiantį važiuoti, pastatė? Tai tegu stovi pareigūnai ir prie prekybos centrų, – sakė vardo skelbti nenorėjusi tauragiškė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą