fbpx

Pareigūnai primena: kontrolė tęsiasi kitaip

Dalintis:

Pranešama, kad judėjimo tarp savivaldybių kontrolė pratęsta iki sausio pabaigos. Tačiau policijos pareigūnai nebestovės įprastose postų vietose.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išplatintame pranešime skelbia, jog judėjimo kontrolė bus vykdoma mobiliuoju principu. Sausio mėnesį daugiau pareigūnų pajėgų bus skiriama savaitgaliais, mažiau – darbo dienomis.

Tauragės apskrityje policijos pareigūnai asmenų judėjimo kontrolę vykdys mobiliaisiais postais. Tai reiškia, kad vairuotojai gali būti stabdomi bet kur ir bet kada. Postų vietos bus nuolat keičiamos, atsižvelgiant į transporto priemonių eismo intensyvumą. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama.

Gyventojams primenama keliaujant su savimi pasiimti dokumentus, pagrindžiančius keliavimo priežastį. Tokiu atveju bus ne tik palengvinamas darbas policijos pareigūnams, bet ir bus išvengta transporto priemonių spūsčių.

Taip pat pareigūnai įspėja, kad tolerancijos ir įspėjimų bus mažiau, griežčiau vertins pažeidėjus ir taikys atsakomybę. Bauda už karantino taisyklių pažeidimus gali siekti nuo pusės iki pusantro tūkstančio eurų.

Svarbiausią informaciją dėl judėjimo ribojimų ir atsakymus į klausimus galite rasti:

https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą