Pareigūnai primena: Velykų savaitgalį galios judėjimo ribojimai

Dalintis:

Nuotoliniu būdu vykusio Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės policijos komisariato atstovė priminė – judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, tad pareigūnai budi postuose.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Margarita Kudijanova Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje vardijo, kad praėjusį savaitgalį (kovo 27–28 dienas) pareigūnai postuose sustabdė ir patikrino 4835 transporto priemones. Iš jų 11 nebuvo įleistos į Tauragę. Tokių patikrinimų metu nustatytas tik vienas atvejis, kai nesilaikyta karantino sąlygų.

– Taip pat pareigūnai patikrino 59 ūkio subjektus. Pažeidimų nebuvo nustatyta. Tikrinti 57 saviizoliacijoje buvę asmenys – ir šiuo atveju pažeidimų nenustatyta. Patikrinimų metu nustatyta, kad į Tauragės rajoną atvyko 4 asmenys iš juodojoje koronaviruso zonoje esančių savivaldybių, – vardijo M.Kudijanova.

Patikrinimų metu Tauragės pareigūnai nustatė ir 6 atvejus, kai vienoje patalpoje būriavosi skirtingų namų ūkių atstovai.

Komisariato atstovė priminė, kad judėjimo tarp savivaldybių ribojimai galios ir Velykų savaitgalį. Todėl pareigūnai postuose budės ir toliau. Skelbiama, kad kol kas užtenka pajėgumų, savaitgaliais prisideda ir Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą