fbpx

Pareigūnai skelbia rugpjūčio mėnesio prevencines priemones

Dalintis:

Policijos pareigūnai informuoja, kad jau nuo rytojaus pradės vykdyti rugpjūčio mėnesio prevencines priemones.

Kaip skelbia Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas (AVPK), rugpjūčio 1–8 dienomis ypatingas pareigūnų dėmesys bus skiriamas saugos diržų, šalmų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimui. Taip pat 4–7 dienomis bus stebimi tie, kurie prie vairo naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis, neturėdami laisvų rankų įrangos. Primename, kad sulaukus telefono skambučio vairuotojas privalo sustoti kelkraštyje ir užgesinti transporto priemonės variklį.

Rugpjūčio 9–15 dienomis šalies keliuose vyks aktyvi leistino greičio kontrolė.

Planuojama, kad 19–22 dienomis bei 26–28 dienomis vyks Europos kelių policijos tinklo Roadpol inicijuota vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. Dėmesio šios priemonės metu sulauks ne tik automobilių, bet ir dviračių, elektrinių paspirtukų vairuotojai.

Rugpjūčio 24­–28 dienomis pareigūnai dėmesį skirs dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Bus stebima, ar šie dėvi atšvaitus, vilki ryškiaspalves šviesą atspindinčias liemenes.

Artėjant mokslo metų pradžiai ypatingas dėmesys bus skiriamas pavojingam ir chuliganiškam vairavimui, manevravimui bei lenkimui draudžiamose vietose. Priemonė numatyta rugpjūčio 29–31 dienomis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą