Pareigūnų postai: daliai vairuotojų tenka apsigręžti

Dalintis:

Šiandien darbą stacionariuose postuose, įrengtuose prie įvažiavimų į Tauragę, pradėję policijos pareigūnai jau ne vieną vairuotoją privertė apsigręžti.

Postai pradėjo veikti šiandien 13 val. Pareigūnai atvažiuojančius į Tauragę pasitinka Tilžės plente, Dariaus ir Girėno gatvėje, Šilalės bei Trumpojoje gatvėse. Stabdomas kiekvienas automobilis, be sustojimo kelionę tęsti leidžiama tik sunkvežimiams.

Vos per pirmąją darbo valandą atsirado vairuotojų, kuriems teko apsigręžti – jie neįleisti į Tauragę. Kaip pasakojo postuose budintys pareigūnai, vienas automobilis apgręžtas todėl, kad kito rajono gyventojas sakėsi atvykstąs į Tauragę pasiimti siuntinio. Matyt, žmogus pamiršo, kad kelionės tarp savivaldybių šiuo laikotarpiu uždraustos. Taip pat Šilalės rajono gyventojas bandė pravažiuoti pro postą teigdamas, jog jam būtinai reikia į „Senukus“.

Keli pareigūnų tikrinti vairuotojai su savimi apskritai neturėjo dokumentų, tačiau tvirtino esantys Tauragės rajono gyventojai. Jiems kol kas buvo leista atvykti į Tauragę, tačiau žmonės buvo įspėti kitą kartą su savimi turėti asmens dokumentus – taip esą viskas vyks greičiau ir paprasčiau.

Kai kuriais momentais formavosi automobilių eilės. Juolab, kad kai kuriuose postuose budi tik po du pareigūnus. Tačiau dalis važiuojančių vairuotojų turėjo paruoštus dokumentus, todėl bent kai kuriais atvejais patikrinimas vyko itin sparčiai.

Nuo atvažiavimo iš Kryžkalnio, Dariaus ir Girėno gatvėje, mestos bene didžiausios pajėgos – ten budi policijos pareigūnų ir karo policijos ekipažai. Vienas ramiausių postų popiet pasirodė besantis Trumpojoje gatvėje, kur stabdomi nuo Jurbarko pusės atvykstantys automobiliai. Ten budintys pareigūnai tvirtino, kad daugiausia vairuotojų pasisako važiuojantys darbo reikalais.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą