Patvirtino: projektuos kultūros rūmų vėdinimo sistemą

Dalintis:

Trečiadienį rajono taryba pritarė siūlymui skirti lėšų Tauragės kultūros centro kondicionavimo sistemai įrengti. Kiek pinigų iš viso reikės, dar neaišku.

Per patį karštymetį Tauragės kultūros rūmuose vyko kraštiečio Liudo Mikalausko organizuojamo Tauragės muzikos festivalio atidarymas. Tauragiškiai išvydo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupės atliekamą šokio spektaklį „Altorių šešėly“. „Tauragės kurjerio“ skaitytojai pripažino, kad spektaklis buvo įspūdingas ir tikrai vertas dėmesio renginys, tačiau džiaugsmą temdė žemiški nepatogumai – salėje vos buvo kuo kvėpuoti, karštis nepakeliamas.

„Tauragės kurjeriui“ Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis patvirtino, kad jokios vėsinimo ar kondicionavimo sistemos šiame pastate nėra. Karščius sunku ištverti ne tik žiūrovams, bet ir centro darbuotojams – jų kabinetuose kondicionierių taip pat nėra. Anksčiau V.Bartušis minėjo plačiau šia tema galėsiantis kalbėti tik rugpjūtį, kai paaiškės daugiau detalių iš projektuotojų: pasak jo, kultūros rūmai – ne vieno kambario butas, tad ne viskas taip paprasta.

Tačiau renginių lankytojai jau gali tikėtis naujutėlaitės kondicionavimo sistemos įrengimo – šis klausimas svarstytas trečiadienį vykusio tarybos posėdžio metu. Tarybai tvirtinti pateiktas biudžeto perskirstymo projektas, kuriame numatyta skirti 50 tūkst. eurų kultūros rūmų kondicionavimo sistemos projektavimui ir įrengimo darbų pradžiai. Vis dėlto, kiek iš viso šie darbai gali atsieiti, kada bus baigtas projektas, dar neaišku.

– Dėl Kultūros centro kondicionavimo sistemos atsakyti į klausimus negalime, nes projektavimo kaina, projektas, darbų atlikimo terminas paaiškės atlikus viešuosius pirkimus. Projektavimo darbų pirkimų procedūros bus pradėtos po tarybos posėdžio“, – trečiadienį informavo mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą