Pavojus keliuose: sniegas verčia medžius

Dalintis:

Gausiai iškritęs šlapias sniegas sunkus – dėl to keliuose ima virsti medžiai. Šįryt kelyje Tauragė–Šilalė vieną eismo juostą atlaisvino patys vairuotojai.

Socialiniame tinkle Facebook vairuotojas Remigijus Jonutis pasidalino nuotrauka, įspėdamas kitus vairuotojus apie virstančius medžius. Matyti ant kelio nuvirtęs medis, užstojantis vieną eismo juostą.

„Kelyje Šilalė–Tauragė. Šešiese kibom ir vieną juostą atlaisvinome“, – rašo Remigijus Jonutis.

Iš Šilalės į Tauragę važiavęs vyras „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad medis, augęs netoli tilto per Šunijos upę, lūžo maždaug 5 m aukštyje. Tikėtina, kad neatlaikė sniego svorio.

– Čiupom ir pasukom į šoną, kiek ėjo. Atlaisvinom vieną juostą, – sakė R.Jonutis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai tvirtino, kad buvo sulaukta ir daugiau pranešimų apie nuvirtusius ir kelią pastojusius medžius. Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai tvirtino gavę du pranešimus. Paskutinysis gautas 6.13 val. Medis pastojo kelią į Jurbarką. 8.47 val. pranešta ir apie Mažonų kaimo ribose kelią pastojusį medį.

Anot Šilinės girininkijos girininko Bronislovo Ambrozos, medis nuo kelio pašalinamas ugniagesių arba kelininkų, o medienos pakelėje palikti irgi negalima. Ją turi susirinkti miško savininkas.

– Savininko pareiga susirinkti medieną iš pakelės, kad negulėtų. Jei valstybinis miškas – tai reaguoja girininkai, – kalbėjo B.Ambrozas. – Priežastis šiuo metu yra šlapias sunkus sniegas. Medžiui kelias yra laisva vieta, tai ten jis ir virsta, neatlaikęs svorio. Reiktų barti miškų savininkus, kurie prie kelio palieka pavojingus medžius, sausus, pažeistus.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą