fbpx

Penktadienio, birželio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: valdžia ateiti nepasivargino – laukiamus pokyčius „prikalė“ prie stulpo

Dalintis:

Jau antras vasaros numeris – koronaviruso grėsmei pamažu traukiantis, įstaigos grįžta į įprastą darbo ritmą, tačiau „baltųjų rūmų“ šeimininkai vis dar žmonių bijo. Turgelio miesto širdyje laukia ypatingi pokyčiai – pranešė savivaldybė. Tačiau kokie ir kada, pranešti šios turgavietės prekeiviams nepasivargino – projekto planą ir pranešimą apie jo viešinimą lipnia juosta priklijavo ant stulpo prie prekyvietės vartų.

„Kodėl jie bijo pas mus ateiti? Mes tikrai turime ką pasakyti?“ – vienas per kitą rėžia turgelyje daugybę metų prekiaujantys žmonės. O štai valdininkai atkerta – karantinas dar nesibaigė ir bendraus tik internetu. Kas laukia šios miesto vietos, sužinosite jau netrukus.

Papasakosime apie ūkininkus Kristiną ir Viktorą iš Norkaičių. Nepatikėsite – agurkai jų šiltankiuose dera jau pačioje gegužės pradžioje. Sužinosite, kiek kandidatų oficialiai užregistruota artėjančiuose Seimo rinkimuose Tauragės apygardoje, kaip galima patekti į įvairias įstaigas, ar tikrai odontologai uždirba vos po kelis šimtus eurų per mėnesį, kada bus suremontuotas „Šaltinio“ progimnazijos stadionas ir kodėl restoranas „Holivudas“ pietumis vaišino Tauragės gaisrininkus. Ir tai, žinoma, toli gražu dar ne viskas. Jūsų dėmesio, kaip ir kas savaitgalį, laukia Linas Kojala ir Henrikas Vaitiekūnas, o šeimininkės ras gardžios duonelės su alyvuogėmis receptą. Kam pirkti, jei galima išsikepti?

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą