fbpx

Per dieną policija patikrino per tūkstantį vairuotojų

Dalintis:

Tauragės policijos komisariato pareigūnai vėl skyrė ypatingą dėmesį karantino reikalavimų – judėjimo tarp savivaldybių – laikymosi, taip pat važiavimo greičio kontrolei. Savaitgalį į gatves buvo išvažiavę ir nežymėti policijos automobiliai. Kelių eismo taisyklių pažeidėjai fiksuoti ir trikojais.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė, penktadienį policijos pareigūnai postuose sustabdė 736 automobilius, į rajoną neįleido keturių, o vieno automobilio neišleido. Šeštadienį buvo sustabdyti 700 automobilių, į Tauragės rajoną neįleistas 21, neišleisti 2. Tądien 2 vairuotojai pričiupti važiavę automobiliais, nepaženklintais „klevo lapo“ ženklais, nors dėl nedidelio vairavimo stažo tokius ženklus privalėjo turėti. Sekmadienį policijos pareigūnai sustabdė 1344 automobilius, į rajoną neįleido 3, neišleido taip pat 3.

Kovo 5–7 dienomis pareigūnams įkliuvo vairuotojų, važiavusių neapdraustomis, neregistruotomis transporto priemonėmis arba mašinomis be privalomosios techninės apžiūros. Vienas važiavo neturėdamas teisės vairuoti.

Pareigūnai surašė 3 protokolus pėstiesiems, kurie ėjo per gatvę neleistinoje vietoje, ir  protokolą neblaiviam dviratininkui. Dar 2 gyventojai nubausti už viešosios tvarkos pažeidimus – triukšmą, svaigalų vartojimą viešoje vietoje. Vairuotojus, viršijusius leistiną greitį, fiksavo ir garsieji trikojai, kiek tokių įkliuvo kovo 5–7 dienomis, kol kas nesuskaičiuota.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą