fbpx

Pirmoji iš 75-ių dviračių saugykla laukia testavimo

Dalintis:

Viena iš suplanuotų 75-ių dviračių saugyklų, kurios atsieis daugiau nei 600 tūkst. eurų, jau pastatyta Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kieme. Savivaldybė informuoja, kad ja naudotis bus galima po testavimo.

Šiandien šalia Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, esančios Respublikos g. 1, pastatyta pirmoji aštuonvietė dviračių saugykla-konteineris. Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad gyventojai ja naudotis kol kas negalės – laukiama, kol bus atliktas naujo statinio patikrinimas.

„Pagal darnaus judumo planą Tauragės mieste bus įrengtos 75 rakinamos dviračių saugyklos prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Dviračių saugyklose bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, apšvietimas. Gyventojai turės galimybę pakrauti elektrinius dviračius ir paspirtukus. Net 85% šio projekto yra finansuojama iš Europos sąjungos lėšų“, – skelbiama savivaldybės feisbuko paskyroje.

Aštuonvietėje saugykloje bus vienas įėjimas, durys atidaromos skambinant telefonu. Numatytos krovimo vietos elektriniams dviračiams ir paspirtukams. Taip pat paskelbta, kad esant pageidavimui, saugyklas speciali technika galės perkelti ir į kitas vietas.

„Tauragės kurjeryje“ jau esame rašę, kad šioms konteinerinėms dviračių saugykloms ketinama išleisti daugiau nei 660 tūkst. eurų, iš kurių dalį skirs Europos Sąjunga. Vienos tokios saugyklos kaina – beveik 9 tūkst. eurų. Sutartyje su Vilniaus bendrove „Šmikis“ numatyta šiai įrangai suteikti 7 metų garantinį laikotarpį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą