fbpx

Planuojant atverti „Regitrą“ į protestą kilo būsimi vairuotojai ir instruktoriai

Dalintis:

Tauragėje dirbantys vairavimo instruktoriai palaiko didžiuosiuose miestuose protestuojančius kolegas ir teisę vairuoti siekiančius įgyti žmones. Protestu siekiama paraginti Vyriausybę leisti ne tik organizuoti vairavimo egzaminus „Regitroje“, bet ir praktinius vairavimo mokymus.

Šiandien 13 val. penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose surengtas protestas, kuriuo siekiama atnaujinti praktinį vairavimo mokymą. To prireikė, kai pradėta kalbėti apie praktinių vairavimo egzaminų atnaujinimą „Regitroje“, tačiau vairavimo mokyklos liko pamirštos, o vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė net nesiėmė vertinti, ar Vyriausybė šiandienos posėdyje gali pritarti ir vairavimo mokyklų veiklos atnaujinimui.

Naujienų portalui lrt.lt viena protesto organizatorių Neringa Pekarskaja sakė, kad vairavimo mokymo atnaujinimas būtinas, nes vairuotojo pažymėjimus įgyti siekiantys žmonės su instruktoriais nesipraktikavo mažiausiai 3 karantino mėnesius, todėl praktinio egzamino gali neišlaikyti.

Vairavimo instruktoriai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragėje protesto akcija nerengta, tačiau dvi vairavimo mokyklos – „Jonvaira“ ir „Eismo gidas“ nusprendė išreikšti palaikymą protesto dalyviams. 13 val. iš Tauragės bendruomenių namų aikštelės per Tauragę pajudėjo vilkstinė mokomųjų automobilių. „Jonvairos“ vadovas Remigijus Jonutis įsitikinęs, kad būsimais vairuotojais ir ypač tais, kurie neteko vairuotojų pažymėjimų, bet jiems jau suėjo nuobaudos terminas ir gali jį atgauti, pasielgta neteisingai.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą