fbpx

Ploto ribojimai – aistrų nekelia

Dalintis:

Nuo penktadienio visose prekybos vietose ribojamas pirkėjų srautas. Vienam žmogui parduotuvėse turi tekti ne mažiau nei 30 kvadratinių metrų. Reaguodami į naujus ribojimus kai kurie prekybos centrai pradėjo aptarnauti tik galimybių pasą turinčiuosius. Gyventojai sako, jog ploto ribojimai koronaviruso nesustabdys ir ragina skelbti griežtą karantiną.

Ryte didesnės parduotuvės sumažino prekių krepšelių ir vežimėlių skaičių taip nusprendusios reguliuoti pirkėjų srautą. Akivaizdu, jog ši priemonė neveikia, nes ne kiekvienas pirkėjas prekes deda į krepšelį. Dalis tauragiškių prie kasos prekes atsineša rankose, ar susidėję į asmeninius daugkartinio naudojimo krepšelius. Parduotuvės „Maxima“ atstovė Rima Aukštuolytė tikino, jog didelių nesusipratimų su pirkėjais išvengti pavyko.

– Parduotuvių apsaugos darbuotojai skaičiuoja prekybos centre esančius klientus ir jei susidaro didesnis srautas, riboja patekimą į parduotuvę paprašydami žmonių plaukti lauke. Pirkėjų skaičius reguliuojamas ir krepšelių bei vežimėlių pagalba. Penktadienį didžiausios eilės už durų susidarė per pietus, bet žmonės geranoriškai nusiteikę, – sakė prekybos tinklo atstovė.

Vytauto gatvėje įsikūrusios maisto prekių parduotuvės pardavėjos perspėja pirkėjus, jog patalpose vienu metu gali būti tik trys žmonės. Jei sueina daugiau, prašo palaukti už durų.

Parduotuvės „Lidl“ visoje Lietuvoje nuo šiol aptarnauja tik klientus su galimybių pasais. Pasirinkus tokį darbo metodą, nei srautų, nei ploto vienam pirkėjui riboti nereikia.

Didžiausia pirkėjų eilė penktadienį susidarė prie prekybos centre esančios vaistinės. Čia iš ryto būriavosi 15 klientų, kurie piktinosi nauja tvarka.

– Aš ateinu vaistų, o turiu stovėti už durų. Jūs galvojate, kad šitoje minioje virusas nesiveisia? Čia saugiau nei vaistinėje? Jei jau daro tokias nesąmones, tai uždarytų viską karantinan, kaip latviai padarė ir būtų ramu. Niekas nebeveikia, tik pykstamės vieni su kitais nuo tų ribojimų, – apmaudą liejo senjoras laukęs gydytojo išrašytų vaistų. Ponia Janina, gyvenanti J.Tumo-Vaižganto gatvėje taip pat siūlė įvesti griežtą karantiną.

– Man atrodo, šiemet sirgsim smarkiau nei pernai. Pažiūrėkit, kiek per dieną naujų užsikrėtimų. O kiek nesitiria, eina į tas pačias, vaistines, parduotuves. Visi vienoj krūvoj stovim. Eičiau ir laukčiau lauke, bet tada užlįs kiti be eilės, turiu kartu būti, – sakė tauragiškė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą