fbpx

Policija: tikslo bausti neturime

Dalintis:

Kaip laikomasi karantino reikalavimų Tauragės viešose erdvėse ir viešojo maitinimo įstaigose, stebi policijos komisariato pareigūnai, situaciją kontroliuoja ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento patarėja Aušra Stumbrienė informavo, kad pastarąją savaitę didesnis dėmesys buvo skirtas mažesnėms prekybos vietoms. Vienoje iš trijų patikrintų prekybos vietų nebuvo termometro darbuotojų temperatūrai matuoti, kita termometrą turėjo, bet temperatūros nematavo.

– Šiuo metu kolegos daugiau dirba mokyklų valgyklose. Imami salmoneliozės mėginiai iš naudojamos paukštienos, – sakė A.Stumbrienė.

VMVT specialistai nustatė, kad salmoneliozėmis apkrėstos paukštienos rasta „Šaltinio“ progimnazijoje ir Skaudvilės gimnazijoje. Paaiškėjo, kad Švietimo ir sporto skyriui kol kas apie tai nežinoma – mokyklos savivaldybės neinformavo.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila pranešė, kad

sustiprinti patikrinimai viešojo maitinimo įmonėse, prekybos centruose, kirpyklose.

– Tikrai nesistengiame bausti. Per visą karantiną todėl, kad nedėvėjo kaukės, nubaustas tik vienas žmogus. Dėl saviizoliacijos patikrinta pusšimtis asmenų, tačiau tik vienam, kurio neradome namuose, surašytas protokolas. Baudžiame tik piktybinius, kurie nevykdo teisėtų policijos reikalavimų, – patikino policijos komisariato vadovas.

Pareigūnams vis dažniau tenka perspėti tuos, kurie kaukes nešioja po nosimis.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą