Atvykęs į Tauragę, prezidentas pirmiausia pasisveikino su autobuso laukiančiais tauragiškiais

Dalintis:

Šįryt Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su patarėjų komanda pradėjo darbo vizitą Tauragėje.

Jau prieš 10 val. Tauragės autobusų stotyje būriavosi ne tik Tauragės apskrities savivaldybių merai, bet ir prezidento vizitu susidomėję tauragiškiai. Vieni traukė telefonus ir tikėjosi įsiamžinti su prezidentu, kiti apie šalies vadovo vizitą sužinojo tik atėję laukti autobuso.

Prezidento kortežui sustojus prie jo laukiančių rajono merų, šalies vadovas su pirmąja ponia tiesiu taikymu patraukė prie būrelio tauragiškių.

– Prieš keturiasdešimt metų aš irgi laukdavau Tauragės stotyje autobuso ir važiuodavau į kaimą, – tauragiškiams sakė svečias.

Šalies vadovas draugiškai apsikabino su jo laukusiu giminaičiu ir patikino, kad jam itin smagu matyti tiek besišypsančių veidų.

– Norėčiau pabendrauti ilgiau, bet turiu eiti pasisveikinti su merais, – su gerbėjais atsisveikino šalies vadovas.

Tauragės autobusų stotyje prezidento laukė Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės merai, kurie pasirašė regioninį susitarimą dėl viešojo transporto organizavimo konsolidacijos. Savivaldybės įsipareigojo siekti tvaraus judumo visame regione, gerinti viešųjų paslaugų prieinamumą ir darbo vietų pasiekiamumą, įdiegiant bendrą maršrutų planavimo ir derinimo sistemą. Pasirašę susitarimą, delegacijos nariai sėdo į elektrinį autobusą ir apvažiavo garbės ratą aplink Tauragę.

Kartu su merais prezidentas atvyko į Tauragės savivaldybės administraciją. Čia uždarų susitikimų metu šalies vadovas su regiono merais aptars aktualius savivaldybių klausimus, priešpiet administracijos posėdžių salėje susitiks su Tauragės rajono senjorais ir diskutuos jų gerovės tema. Žadama, kad bus aptarti pensijų, senjorams reikalingų paslaugų, jų užimtumo klausimai. Po pietų Gitanas Nausėda lankysis Dienos centre asmenims su negalia ir Tauragės atviroje jaunimo erdvėje.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą