Byra tarybos opozicija

Dalintis:

Po ilgos pandeminės pertraukos į savivaldybės salę gyvai posėdžiauti susirinkusių Tauragės rajono tarybos narių laukė netikėtumas – valdančioji rajono dauguma pasipildė dar vienu nariu.

Prieš patvirtinant darbotvarkę, Liberalų frakcijos seniūnas Darius Stankus informavo tarybą, jog prie frakcijos jungiasi iki šiol nepartiniu save vadinęs ir nepriklausomos frakcijos „Nepartinė Tauragė“ seniūnu buvęs Vidas Bičkus. Jau trečiadienio sesijoje jis dirbo Liberalų frakcijoje.

Buvę V.Bičkaus bendražygiai Sigitas Kancevyčius, Robertas Piečia ir Eugenijus Margis apie tokį kolegos sprendimą sužinojo tik prieš posėdį ir vadina tai „gėdingu pabėgimu“.

– Prieš kiekvieną tarybos posėdį turime susirinkimą. Galvojome aptarti visus svarstomus klausimus ir savo poziciją. Prie mūsų internetu prisijungė ir Eugenijus Margis. Paskambinęs Vidas Bičkus informavo, kad palieka mūsų frakciją. Motyvų neišsakė, turbūt, jie jam vienam žinomi. Mums tai buvo nemaloni staigmena. Kartu ėjome į rinkimus, kartu sėkmingai dirbome, bet, matyt, žmogus renkasi kur jam geriau. Duok, dieve, jam sveikatos, – po posėdžio „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Piečia.

S.Kancevyčius sakė tokį kolegos sprendimą nujautęs jau anksčiau.

– Vidas buvo mūsų lyderis, bet jau kurį laiką elgėsi ne kaip lyderis. Dėl politinių darbų jis nė piršto nepajudindavo. Nebuvo iš jo pusės jokių pretenzijų mums. Iš dalies suprantu. Perspektyvos ten gal didesnės, prižadėjo gal ką. Einant į rinkimus su partijos vėliava irgi daug lengviau, bet aš ryte jaučiau svetimą gėdą. Tą patį ir kitų frakcijų kolegos pasakė. Manyčiau, kad tikrai nepadoru buvo apie tokį sprendimą pranešti tik iš ryto. Juk reikia kalbėtis, reikia tartis. Tai – gėdingas pabėgimas, – sakė S.Kancevyčius.

Naujasis Liberalų frakcijos narys „Tauragės kurjeriui“ sakė sprendimą priėmęs pats, niekieno neįtakojamas.

– Pokalbis su meru buvo jau anksčiau, bet sprendimą priėmiau aš pats. Neturiu ką pakomentuoti. Matau prasmę dirbti komandoje, kuri atlieka daug darbų. Gyvenimas keičiasi, keičiasi ir sprendimai. Į jokią partiją stoti nežadu, – sakė V.Bičkus ir pabrėžė nesijaučiantis kaltas.

– Jei kolegoms būčiau pasakęs anksčiau, niekas nebūtų pasikeitę. Aš gerbiu jų nuomonę, bet toks yra mano asmeninis apsisprendimas, – tvirtino politikas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Politika yra – “JUST BUSINESS” ir JokiŲ asmeniškumų, nei šiandien, nei ryt nei poryt (apie pranešimus negali būti nei kalbos) – jokių perspėjimų ir pranešimų – politika ne JAUSMAI mielieji…JUST business…

  2. Dar viena gera žinia… Valosi ir tvarkosi Tauragė visomis prasmėmis. Nuo “nepartinės” opozicijos su įvairiais kancais ir pėčiais iki Tauragės sovietinių vandenų…

Palikite komentarą