Etikos sargai konstatuoja – ir R.Martinavičius, ir G.Stulginskienė padarė pažeidimą

Dalintis:

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) konstatavo, kad Tauragės savivaldybės kontroliuojamos bendrovės Tauragės autobusų parkas direktorius Rimantas Martinavičius ir šios bendrovės valdybos pirmininkė Giedrė Stulginskienė pažeidė prievolę laiku deklaruoti viešuosius ir privačius interesus. G.Stulginskienė prieš keletą savaičių paliko autobusų parko valdybos pirmininkės pareigas. Moteris siekia Tauragės mero posto artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo VTEK atstovė spaudai Eglė Ivanauskaitė, skundą dėl Rimanto Martinavičiaus ir Giedrės Stulginskienės tarnyba gavo pernai spalį. Tyrimai baigti prieš pat didžiąsias metų šventes.

– Tyrimo metu buvo konstatuoti pažeidimai ir dėl Rimanto Martinavičiaus, ir dėl Giedrės Stulginskienės veiksmų. Bendrovės vadovas pavėlavo savo privačių interesų deklaracijoje nurodyti asmeninį lengvojo automobilio įsigijimo sandorį. Panašus pažeidimas nustatytas ir dėl tuometinės bendrovės valdybos pirmininkės Giedrės Stulginskienės. Ji taip pat per vėlai deklaravo savo privačius interesus, – sakė VTEK atstovė spaudai E.Ivanauskaitė.

Sutapimas ar ne, bet beveik tuo pat metu, kai etikos „sargai“ nustatė pažeidimą dėl G.Stulginskienės veiksmų, ji atsistatydino iš Tauragės autobusų parko valdybos pirmininkės pareigų. Iš bendrovės valdybos pasitraukė ir Edis Budginas. Jis artėjančiuose savivaldos rinkimuose sieks savivaldybės tarybos nario mandato.

Paklaustas, kaip dirbs bendrovės valdyba, jos sudėtyje likus tik trims nariams, Tauragės autobusų parko direktorius R.Martinavičius patikino, kad sprendimus priimti gali ir trijų asmenų valdyba. R.Martinavičiaus teigimu, G.Stulginskienė ir E.Budginas iš pareigų pasitraukė dėl startavusios rinkimų politinės kampanijos.

– Jie pasitraukė visai neseniai, prieš šventes. Savivaldybės administracijos direktorius artimiausiu metu turėtų paskirti naujus valdybos narius. Manome, kad vasarį, kai tvirtinsime praėjusių metų finansinę ataskaitą, valdyba jau dirbs visos sudėties, – sakė R.Martinavičius.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą