fbpx

Kandidatę į Seimą Tauragės apygardoje išsirinko ir Darbo partija

Dalintis:

Kautis už parlamento kėdę Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje Darbo partija siunčia tauragiškę Santą Kairienę. Aktyviojoje politikoje nedaug kam girdėta verslininkė jau metus vadovauja Darbo partijos Tauragės skyriui, o išrinkta į Seimą daugiausiai dėmesio skirtų Lietuvos smulkiajam verslui ir ūkininkams pagelbėti.

Darbo partijai pastarieji keleri rinkimai buvo nesėkmingi – ilgus metus turėjusi savo atstovą Tauragės rajono savivaldybės taryboje, jau kelintą kadenciją mandatų vietos savivaldoje ši partija nepelno. Šios partijos kandidatai populiarumu, bent jau Tauragėje, nepasižymi ir per Seimo rinkimus. Tačiau į parlamento rinkimus Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje siunčiama tauragiškė Santa Kairienė sako dėl to nesijaudinanti. Jei ir nepasiseks, tai būsiąs pirmas rimtas žingsnis į politiką. S.Kairienė jau yra siekusi Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario mandato, tačiau nesėkmingai.

33-ejų metų S.Kairienė Šiaulių universitete yra įgijusi ekonomikos bakalauro laipsnį. Su vyru Deividu Tauragėje valdo 2 įmones. Šeima augina du vaikus. Gimusi Visagine, S.Kairienė jau senokai gyvena Tauragėje, įstojusi į Darbo partiją, kelerius metus buvo skyriaus administratore, prieš metus išrinkta skyriaus pirmininke.

Šiuo metu Vyriausiosios rinkimų komisijos sistemoje Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje registruoti 3 pretendentai į Seimą – be Darbo partijos, kandidatus registravo socialdemokratai – Darių Petrošių ir konservatoriai – Arūną Valinską (jaunesnįjį).

Išsamiau apie artėjančių rinkimų naujienas – penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Prenumeruoti elektroninę versiją
Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Palikite komentarą