Kandidatų į Seimą debatuose pritrūko dviejų dalyvių

Dalintis:

Vakar Tauragės bendruomenių namuose surengti kandidatų į Seimą debatai. Du tauragiškiams mažai pažįstami pretendentai į parlamentą nepasirodė, o likusieji aršių ginčų nedemonstravo.

Politinės stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“ šiemet vėl ėmėsi kandidatų debatų organizavimo. Norintieji galėjo debatus stebėti salėje Tauragės bendruomenių namuose, kitiems suteikta galimybė kandidatų pasisakymus įvertinti stebint tiesioginę transliaciją internetu „Facebook“ platformoje.

Debatai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Bendruomenių namų salė buvo pilna žiūrovų, kurie susodinti laikantis saugių atstumų ir privalėjo dėvėti apsaugines veidą ir nosį dengiančias kaukes. Kandidatams buvo leista likti be kaukių.

Debatai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tikėtasi sulaukti aštuonių kandidatų į Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje, tačiau du menkai tauragiškiams pažįstami kandidatai neatvyko. Darbo partijos kandidatė Santa Kairienė pranešė serganti, šilališkio Tado Bartkaus, atstovaujančio partijai „Laisvė ir teisingumas“, taip pat sulaukti nepavyko. Prisistatė ir diskusijoje dalyvavo pats kandidatu išsikėlęs Vidas Bičkus, „valstietė“ Aušrinė Norkienė, socdemas Darius Petrošius, Krikščionių sąjungos kandidatas Rimantas Šegžda, liberalų kandidatas Romualdas Vaitkus ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Arūnas Valinskas.

Debatai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Debatus moderavęs Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius pirmiausia paragino kandidatus prisistatyti ir išdėstyti klausytojams savo tris pažadus. Tam kiekvienas kandidatas turėjo po 5 minutes, tačiau galima pamanyti, kad ši debatų dalis kandidatams buvo staigmena, nes į skirtą laiką kandidatai vos išsiteko ir ne visi prisistatymai buvo sklandūs. Pažadus taip pat stengėsi dalinti rezervuotai. Kiek vėliau prasidėjo ir žiūrovų klausimai, kuriuos galėjo užduoti sėdintieji salėje ir prie ekranų namuose.

Debatai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Apie visus kandidatus skaitykite čia.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą