fbpx

Komisija atmetė Prano Petrošiaus kandidatūrą į garbės piliečius

Dalintis:

Savivaldybės sudaryta komisija atmetė Socialdemokratų partijos siūlymą Tauragės garbės piliečio vardą suteikti buvusiam Tauragės merui Pranui Petrošiui. Trečiadienį sušauktame tarybos posėdyje socialdemokratų frakcija viešai pareiškė nesuprantanti tokio valdančiųjų sprendimo – pasigedusi žmogiškumo.

Prano Petrošiaus partietis Vaclovas Karbauskis posėdžio metu perskaitė komisijos, svarsčiusios P.Petrošiaus kandidatūrą Tauragės garbės piliečio vardui suteikti, posėdžio protokolą, tiksliau, citavo komisijos narius ir jų nurodytus motyvus atmesti partijos siūlymą. V.Karbauskio teigimu, P.Petrošius jau 30 metų yra renkamas į savivaldybės tarybą, žmonės juo pasitiki, tai rodo šio politiko populiarumą visuomenėje.

– Tačiau komisijos posėdyje meras pareiškė, kad Prano Petrošiaus nuotrauka ir dabar kabo savivaldybėje netoliese kitų garbės piliečių nuotraukų. Na, žinot, jei nuotrauka yra pakabinta šalia kitų garbės piliečių nuotraukų, tai faktiškai svarstyti nebereikia. Tas žmogus kaip ir garbingas, nes kabo šalia garbės piliečių. Tokie argumentai verčia iš koto. Jaučiamas politinis nusistatymas, – posėdžio metu kalbėjo V.Karbauskis.

Garbės piliečio vardo suteikimo komisija nusprendė, kad P.Petrošiaus kandidatūra šiam garbingam vardui gauti galės būti svarstoma ateityje. V.Karbauskis patikino, kad socialdemokratų frakcija nesupranta, kodėl valdančiosios daugumos atstovai taip elgiasi su žmogumi, kuris dirbo Tauragei 30 metų. Viktoras Kovšovas antrino partiečiui V.Karbauskiui – atmetant P.Petrošiaus kandidatūrą, jo teigimu, peržengtos politinio korektiškumo ribos.

– Kažkas yra nenormalu, taip būti negali. Peržengti žmogiškumo, etikos, pagarbos vienas kitam nereikėtų. Tokie dalykai įsirėžia į žmonių sąmonę, – reziumavo V.Kovšovas.

Prano Petrošiaus kandidatūrą Tauragės garbės piliečio vardui suteikti teikė Tauragės socialdemokratai ir Socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

Valdantieji posėdžio metu komisijos sprendimo nekomentavo.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą