Liberalų kandidatai į Seimą išsigando lietaus?

Dalintis:

Trečiadienį Tauragės pilyje turėjęs vykti keturių Liberalų sąjūdžio kandidatų į Seimo rinkimus pristatymas tyliai numarintas.

Keletą savaičių socialiniuose tinkluose buvo skelbiama, kad Tauragės meras Dovydas Kaminskas ne tik pristatys Tauragės, Šilalės, Jurbarko, Šilutės rinkiminėse apygardose iškeltus partijos kandidatus, bet ir kvies aktyviai diskutuoti apie regionus ir jų svarbą didžiojoje politikoje. Į susitikimą kviesti ne tik partijos nariai, bet ir visi, neabejingi ir klausimų turintys žmonės.

Atėjus renginio laikui, Tauragės pilies prieigos buvo tuščios. Nei žmonių, nei automobilių. Apie tai, kad renginio nebus, jokios informacijos niekur nebuvo. Tą vakarą prisiskambinti renginio organizatoriams buvo sunku. Tik socialiniame tinkle iš oficialaus partijos puslapio atskriejo žinutė: „Laba diena. Apgailestaujame, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių renginys neįvyks“.

Liberalų sąjūdžio senbuvis, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, paklaustas apie renginį Tauragėje, nustebo:

– Buvau grybauti iš ankstyvo ryto, o dabar lekiu į Vilnių. Nežinau nieko apie jokį renginį. Garbingai noriu pasakyti, regioninių naujienų gal ir nežinau, bet turiu grafiką, kuriame surašyti visi renginiai ir galima važiuoti per Lietuvą jų pasižiūrėti. Tauragės renginio mano grafike nebuvo. Iš Klaipėdos būčiau tikrai atlėkęs.

Seimo narys „Tauragės kurjeriui“ užsiminė, kad vienintelė rimta priežastis, kodėl renginys galėjo būti atšauktas – partijos valdybos posėdis.

– Vakar buvo partijos elektroninis valdybos posėdis 17 val. Tai Ričardas Juška, kuris kandidatuoja Jurbarko-Pagėgių apygardoje, tikrai posėdyje dalyvavo, kalbėjo. Ar dalyvavo Dovydas Kaminskas, kaip valdybos narys, nežinau. Bet valdyba nesupyktų, jeigu kandidatai prisistatytų visuomenei. Tai gerokai svarbiau, – sakė pašnekovas.

Tauragės meras Dovydas Kaminskas, kuris, kaip skelbta, turėjo pristatyti partijos kandidatus ir moderuoti renginį, paklaustas apie jo atšaukimo priežastis, į detales nesivėlė:

– Man atrodo, dėl oro sąlygų, dėl visų kandidatų užimtumo ir geresnio pasiruošimo renginys nukeltas. Sunku man dabar atsakyti, nes viską iš centro organizavo. Ne viena aplinkybė sukrito.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą