Liberalus į rinkiminę kovą ves muziejaus direktorius

Dalintis:

Vakar vakare savo feisbuko paskyroje Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ direktorius Romualdas Vaitkus paskelbė tapęs liberalų sąjūdžio kandidatu vienmandatėje rinkimų apygardoje Tauragėje.

„Veikli ir kūrybinga Tauragė – Lietuvos sėkmei! Šiandien priimu iššūkį kaip nepriklausomas kandidatas atstovauti Liberalų sąjūdžiui artėjančiuose Seimo rinkimuose, Tauragės rajono vienmandatėje rinkimų apygardoje“, – teigia muziejaus direktorius, fotomenininkas Romualdas Vaitkus.

Ilgame įraše R.Vaitkus džiaugiasi gražėjančia Taurage, besiplečiančiu verslu ir infrastruktūra. Nepamiršo paminėti ir modernizavimo sulaukusio muziejaus. Visgi kandidato tvirtinimu, svarbiausios yra Tauragės žmonių idėjos ir galimybės.

„Tik visų mūsų idėjinis entuziazmas ir sutelktas kūrybiškumas gali suteikti jėgų naujiems Tauragės proveržiams. Kviečiu visus telktis ir kartu kurti naują Tauragės perspektyvą. Tikiu, kad Tauragės sėkmė taps ir visos Lietuvos laimėjimu“, – dėsto R.Vaitkus, pranešimą užbaigdamas prierašu, jog tai buvo neatlygintina politinė reklama.

Kad Romualdas Vaitkus jau patvirtintas partijos kandidatas Seimo rinkimams, patikino ir meras Dovydas Kaminskas.

„Romualdas yra žodžio žmogus, kuris savo gyvenime viską pasiekė ne kalbomis ar pažadais, o sąžiningu ir nuosekliu darbu. Tikiu, kad jis sutelks visus tauragiškius į vieną komandą, o tada visi kartu nuveiksime labai daug darbų ir Tauragei, ir Lietuvai bei visu greičiu judėsime į priekį“, – rašo D.Kaminskas, Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininkas.

Taigi jau žinoma, kad socdemai savo kandidatu pasirinko Darių Petrošių. Valstiečiai ir vėl kels Aušrinės Norkienės kandidatūrą. Konservatoriai paskelbė, kad jų partiją priekin vienmandatėje Tauragės apygardoje ves Arūnas Valinskas jaunesnysis ir kol kas ši partija apie savo pasirinkimą vienintelė oficialiai pranešė Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Seimo rinkimai vyks jau 2020 spalio 11-ąją.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą