Penktadienį Tauragėje lankysis keturi Seimo nariai

Dalintis:

Jau rytoj Tauragės rajone viešės keturi Seimo nariai: Dalia Asanavičiūtė, Jonas Gudauskas, Mindaugas Lingė ir Arūnas Valinskas. Numatyti trys vizitai, kurių vienas – Skaudvilėje.

Darbotvarkėje skelbiama, kad Dalia Asanavičiūtė, Jonas Gudauskas, Mindaugas Lingė ir Arūnas Valinskas pirmiausia lankysis Skaudvilėje. 10.45 val. numatyta diskusija su Skaudvilės gimnazijos atstovais apie įtraukųjį ugdymą.

Po mažiau nei valandą truksiančio susitikimo seimūnai išvyks į Tauragę. 13 val. susitikimas numatytas Tauragės profesinio rengimo centre.

Kelionę po Tauragės rajoną užbaigti numatoma 14 val. Tauragės šeimos gerovės centre. Šioje vizito dalyje su Seimo nariais susitiks Tauragės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atstovai, Tauragės rajono socialiniai darbuotojai bei Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovai.

Visi keturi į Tauragės rajoną atvykstantys Seimo nariai – konservatoriai. Jonas Gudauskas žinomas kaip buvęs Šilalės rajono meras. O Arūnas Valinskas (jaunesnysis) paskutiniuose Seimo rinkimuose vienmandatėje rinkimų apygardoje konkuravo su Romualdu Vaitkumi, tačiau galiausiai į Seimą pateko pagal partinį sąrašą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą