Prezidento darbo diena persikels į Tauragę

Dalintis:

Mažiau nei po dviejų savaičių, spalio 1-ą, Tauragėje lankysis Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Kur ir su kuo Tauragėje Prezidentas susitiks, kol kas neskelbiama.

„Spalio 1 dieną Prezidentas kartu su komanda planuoja dirbti Tauragėje. Tai įprasta Prezidento komandos darbo diena viename iš šalies regionų. Tiksli šios dienos darbotvarkė bus paskelbta artėjant spalio 1 dienai“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Prezidentūros atstovas žiniasklaidai, Prezidento patarėjas Antanas Bubnelis.

Šalies žiniasklaidoje rašoma, kad regionuose Prezidentas ir jo komanda susitinka su rajonų vadovais, nevyriausybinių organizacijų atstovais bei savivaldybių darbuotojais, susitikimuose aptaria socialinės piniginės paramos ir socialinių paslaugų sistemos savivaldybėse situaciją. Aptariami ir kiti klausimai: aplinkosaugos, investicijų pritraukimo, disponavimo žemės sklypais, žemės įsigijimo klausimai.

Prezidento G.Nausėdos tėvai yra kilę iš Tauragės krašto, o ir pats jis būdamas vaikas vasaras leisdavo pas senelius Žygaičių seniūnijoje, Būdviečių kaime.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Balsavimas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą