Seimo nariui Romualdui Vaitkui nurodyta izoliuotis

Dalintis:

Dėl artimo kontakto su COVID-19 sergančiu asmeniu Tauragės apygardoje į Seimą išrinktam Romualdui Vaitkui paskirta saviizoliacija. Parlamentaras drauge su žmona izoliuojasi savo namuose Tauragėje. Sako, kad jokių koronaviruso ligos simptomų nejaučia, todėl dirba nuotoliniu būdu.

Kaip praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, dėl artimo kontakto su koronavirusu apsikrėtusiu asmeniu saviizoliacija paskirta 11 parlamentarų. Šio sprendimo išvakarėse buvo paskelbta, kad izoliuotis dėl koronaviruso grėsmės privalės 14 parlamentarų, tačiau trečiadienio rytą patikslinta, kad Seimo nariams G.Landsbergiui, A.Armonaitei ir T.V.Raskevičiui izoliuotis nereikės, nes jų rizika įvertinta kaip maža. Tarp kitų 11 Seimo narių, kurie privalo izoliuotis, – ir Tauragės vienmandatėje apygardoje išrinktas parlamentaras, Liberalų frakcijos narys Romualdas Vaitkus.

– Izoliuojuosi Tauragėje, savo namuose, kartu su žmona. Mūsų vaikai suaugę ir su mumis negyvena, todėl jiems izoliuotis nereikia. Jaučiuosi gerai, jokių koronaviruso požymių nejaučiu, ir skonį, ir kvapą jaučiu, – antradienį „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Vaitkus.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymu izoliuotis R.Vaitkus ir kiti 10 parlamentarų privalo iki lapkričio 29 d. R.Vaitkus dirba nuotoliniu būdu.

Paklaustas, ar jau apsisprendė, kur gyvens Vilniuje, R.Vaitkus patikino, kad pasirinko Seimo viešbutį.

– Kaip tik šiandien turėjo būti traukimai kambarių, bet kadangi negaliu dalyvauti, tai prašiau, kad man kambarį leistų išsitraukti po izoliacijos, – antradienį sakė parlamentaras.

Romualdui Vaitkui patarinės Diana Skarbalė. FB nuotrauka

R.Vaitkus socialiniame tinkle pranešė, kad jau išsirinko savo pirmąją patarėją, dirbsiančią Tauragėje. Parlamentarui patarinės Diana Skarbalė. R.Vaitkaus patarėja Kauno technologijos universitete yra įgijusi žiniasklaidos technologijų specialybę. Susisiekti su ja galima tel. 8 612 17 042. Kol kas R.Vaitkaus patarėja dirbs nuotoliniu būdu, kiek vėliau jos darbo vieta turėtų keltis į savivaldybės administracijos pastatą Respublikos g.

– Svarsčiau ne vien tą kandidatūrą, bet apsisprendžiau dėl Dianos kompetencijos, energijos, idėjų. Man atrodo, pasirinkau tinkamą kandidatę. Liberalų sąjūdžiui ji dar nepriklauso, bet svarsto galimybę įstoti į partiją, – sakė Seimo narys, paklaustas, kodėl pasirinko D.Skarbalės kandidatūrą.

Seimo nariams leidžiama įdarbinti 3 patarėjus. Kito patarėjo, dirbsiančio Vilniuje, kandidatūrą R.Vaitkus dar svarsto. Dėl trečiojo, ar jį išvis turės, parlamentaras dar neapsisprendė, esą gal trečiąjį patarėjo etatą dalinsis su frakcija.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą