Tarybos posėdžio metu pasipylė rusiškų keiksmažodžių tirada

Dalintis:

Šiandien posėdžiauja Tauragės rajono savivaldybės taryba. Į posėdžius vietos politikai vis dar renkasi nuotoliniu būdu. Būtent tai į viešas transliacijas įneša kuriozų. Šįkart transliacijos metu nuskambėjo garsūs rusiški keiksmažodžiai.

Nuotolinis posėdžiavimas politikams vis dar sunkiai įkandamas – kai kuriems nesisekė prisijungti su vaizdu, kai kurie pamiršo išsijungti mikrofonus. Nepartinis Vidas Bičkus į posėdį prisijungė vairuodamas. Tarybos sekretorei paprašius tarybos narių parodyti ekranuose tarybos nario pažymėjimus, pastarasis jį viena ranka parodė, tačiau buvo matyti, kad politikas vairuoja automobilį. Kaip jam seksis važiuojant balsuoti, kol kas neaišku. Posėdžio rengėjams klausimų, kodėl tarybos narys dalyvaudamas posėdyje vairuoja, nekilo.

Netrukus, vos pradėjus svarstyti pirmuosius klausimus, eteryje nuskambėjo garsūs rusiški keiksmažodžiai: „Nu tu k…, bl…“ Tuo metu viešą klausimą kolegoms kaip tik pateikė socialdemokratas Vaclovas Karbauskis. Politikas sutriko ir patikino, kad necenzūrinius žodžius ištarė ne jis. Meras Dovydas Kaminskas kolegų tuoj pat paprašė išsijungti mikrofonus.

Ar eteryje nuskambėjo V.Bičkaus balsas, „Tauragės kurjeris“ sieks išsiaiškinti, kaip ir paklausti politiko, kur jis tarybos posėdžio metu važiuoja.

Šiuo metu su V.Bičkumi telefonu susisiekti nepavyksta. Tarybos nario telefonas išjungtas.

Po kelių minučių V.Bičkui vis dėlto pavyko prisiskambinti. Jis jau buvo savo darbo vietoje – politikas vadovauja Tauragės profesinio rengimo centrui. Paklaustas, ar eteryje nuskambėjo jo ištarti keiksmažodžiai, V.Bičkus patikino, kad ne. Pasiteiravus, kur važiavo prasidėjus posėdžiui, atsakė, kad pas gydytoją vežė mamą.

Taryba šiandien svarsto per 30 klausimų. Tarp jų – dėl ilgalaikės beveik 1,8 mln. Eur paskolos ėmimo, bus paskirstytos kelių priežiūros programos lėšos.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą