Tauragėje kuriamas Regionų partijos skyrius?

Dalintis:

Artėjant 2023 metų savivaldos rinkimams aiškėja vietos politikų rokiruotės. Be savo oficialaus vado likę Tauragės nepartiniai dairosi į politines partijas. Prieš savaitę Tauragės nepartinių narys Sigitas Kancevyčius Tauragėje ranką spaudė Širvintų rajono merei, Regionų partijos narei Živilei Pinskuvienei. Partijai vadovauja jos sutuoktinis Jonas Pinskus. Ar tai reiškia, kad Tauragėje kuriamas Regionų partijos Tauragės skyrius?

To paklaustas Sigitas Kancevyčius paskubėjo atsakyti – kol kas dar ne, tačiau į partijų pasiūlymus įsiklausoma. Prieš keletą savaičių Tauragės nepartinių gretas paliko jų vadas Vidas Bičkus. Be lyderio likę šio rinkimų komiteto nariai ne tik pyktelėjo, bet ir sako likę nuvilti. Mat į V.Bičkų, pasak S.Kancevyčiaus, buvo sudėta nemažai vilčių, o pastarasis perbėgo pas dabartinius valdančiuosius – pasirinko Liberalų sąjūdį.

Su Ž.Pinskuviene S.Kancevyčius buvo susitikęs „Tauragės“ viešbučio patalpose. Pasiteiravus, ką aptarė, nedaugžodžiavo, esą Širvintų merė į Tauragę užsuko pakeliui iš Šilutės. Jokia paslaptis, S.Kancevyčius pastarosiomis savaitėmis socialiniuose tinkluose viešai išsako prielankumą šiai politikei – vadina ją „žavia asmenybe“, o jos išsakoma pozicija, pasak S.Kancevyčiaus, yra tiesi ir drąsi.

– Vidas Bičkus pabėgo pas liberalus. Fiziškai taryboje likome du nariai – aš ir Robertas Piečia. Eugenijus Margis mandatą turi, bet jo sveikata vis dar neleidžia tiesiogiai dirbti, nors labai tikiuosi, kad situacija netrukus pasikeis. „Nepartinės Tauragės“ frakcija tebėra, ji niekur nedingo ir bus iki tarybos šios kadencijos pabaigos. Turime garbingai nešti šią vėliavą, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo S.Kancevyčius.

Tačiau vargu, ar šis rinkimų komitetas dalyvaus 2023 metų savivaldos rinkimuose, mat Seime jau įregistruota įstatymo pataisa, kuri, anot S.Kancevyčiaus, tikrai bus patvirtinta ir pagal kurią nepriklausomiems rinkimų komitetams bus užmautas toks apynasris, kad nusikratyti jo bus neįmanoma.

– Nepartiniams ir taip buvo sudėtinga konkuruoti su partijomis, o dabar bus beveik neįmanoma. Pinigų neskiriama, labai sunku, – sakė S.Kancevyčius, todėl nieko nuostabaus, kad rinkimuose dalyvauti siekiantys jokioms partijoms nepriklausantys žmonės dairosi į politines partijas.

Sigitas Kancevyčius atskleidė, kad tapti nariu jam pasiūlė net 4 partijos. Kol kas nė vienai teigiamo atsakymo dar nedavė. Iš kurių partijų atskriejo šie siūlymai, S.Kancevyčius neatskleidė, tik patvirtino, kad dvi jam narystę pasiūliusios partijos turi narių Tauragės rajono savivaldybės taryboje.

Prieš keletą savaičių šalių susitarimu S.Kancevyčius paliko Pagėgių kultūros centro direktoriaus pareigas. Šiuo metu ketvirtadaliu etato dirba Tauragės kultūros centre – vadovauja Skaudvilės teatrui. Paklaustas, iš ko gyvena, patikino, kad iš santaupų. Esąs taupus žmogus, be to, paliekant pareigas Pagėgiuose jam buvo išmokėta išeitinė kompensacija už 4 mėnesius.

Rinkimai į savivaldybių tarybas vyks kitų metų pavasarį.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą