fbpx

Tauragėje rytoj Gitanas Nausėda išbandys elektrobusą

Dalintis:

Prezidentūra skelbia, kad jau rytoj Tauragėje viešės Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Vizitas buvo planuotas dar spalio 1-ąją, tačiau buvo atidėtas.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, tęsiamas Prezidentūros darbo dienų ciklas skirtinguose regionuose. Visuomenė informuojama, jog daugiausiai dėmesio bus skiriama socialinių paslaugų prieinamumo klausimams, senjorų ir asmenų su negalia problemoms, jiems skirtų paslaugų plėtrai, spartesnio senatvės pensijų didinimo ir indeksavimo klausimams, slaugos-globos reformos įgyvendinimui.

Prezidentas 10 val. susitiks su keturių Tauragės regiono savivaldybių merais, kurie pasirašys Prezidento remiamą Regioninį susitarimą dėl bendros viešojo transporto sistemos kūrimo Tauragės regione. Po pusvalandžio numatyta šalies vadovo kelionė elektrobusu į Tauragės rajono savivaldybę. Taip pat 11.45 val. numatytas Prezidento susitikimas su senjorais ir teikiančių jiems socialinę pagalbą organizacijų atstovais. Vėliau – pietūs ir apsilankymas Dienos centre asmenims su negalia bei bendravimas su Tauragės jaunimu. 12.30 val. numatytas susitikimas su žiniasklaidos atstovais, bus atsakoma į pateiktus klausimus. Į Tauragės atvirą jaunimo erdvę Prezidento vizitas numatytas 16 val.

Kartu su Prezidentu į Tauragę atvyks ir jo žmona Diana Nausėdienė. Jos vizitas vyks kartu su Valstybės pažinimo centro edukatoriais, rengiančiais pilietikšumo dirbtuves moksleiviams.

Taip pat pranešama, jog Prezidento patarėjai susitiks su savo kuruojamų sričių specialistais: savivaldybių švietimo skyrių vedėjais ir švietimo pagalbos padalinių atstovais, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovais, Regionine kultūros taryba, regiono policijos, priešgaisrinės apsaugos ir sienos apsaugos pajėgų atstovais, vėjo energetikos parko vystytojais, Tauragės apylinkės teismo atstovais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą