Tėvynės sąjungos skyriui vadovaus medikas Andrius Burmistrovas

Dalintis:

Į Tauragės rajono savivaldybės tarybą nepatekęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkas, praėjusią kadenciją ėjęs Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas, Tomas Raulinavičius savo politinį postą perleido kolegai Andriui Burmistrovui. Praėjusią savaitę partijos skyriaus pirmininko rinkimus laimėjęs medikas neatmeta galimybės atstovauti partijai artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Šiandien iš trijų kandidatų TS-LKD Tauragės skyrius išrinko naują skyriaus pirmininką. Šiuose rinkimuose nedalyvavau ir jaučiuosi puikiai, nes lyderystė – patikimose Andriaus Burmistrovo rankose. Neabejoju, kad Andrius tvirtai gins demokratines vertybes, kartu augins naujesnę ir gražesnę Tauragę. Linkiu sėkmės, o kartu ir dėkoju už pasitikėjimą skiriant mane pirmuoju pavaduotoju. Po 4 metų darbo tariu Ačiū visiems skyriaus bendražygiams. Turėjome puikų diskusijų vakarą prieš naują politinį sezoną“, – ketvirtadienį apie pasikeitimus partijos skyriuje pranešė buvęs skyriaus pirmininkas Tomas Raulinavičius.

Be A.Burmistrovo, į partijos skyriaus pirmininkus pretendavo Tadas Rapolavičius ir Gintaras Šadbaras.

„Tauragės kurjerio“ penktadienį kalbinamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, Tauragės ligoninės gydytojas A.Burmistrovas patikino, kad posūkis į aktyviąją politiką jam nebuvo labai netikėtas. Pasak mediko, viskas prasidėjo nuo visuomeninių pareigų sveikatos apsaugos sistemoje.

– Kolegos pasiūlė. Kodėl apsisprendžiau? Pradėjau nuo Gydytojų sąjungos Tauragės filialo pirmininko pareigų ir mačiau labai daug problemų. Tos problemos kai kada pasirodo sunkiai įveikiamos, o politiniu lygmeniu jas lengviau spręsti. Tai iš čia ir apsisprendimas atėjo. Pradžioje tikrai nebėgau į šitas pareigas, bet tapęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariu nusprendžiau, kad jau vieną koją įkėlęs galiu ir antrą įkelti, – kalbėjo A.Burmistrovas.

Įprastai dalyvaudamos Seimo rinkimuose vienmandatėse apygardose partijos į kandidatus dažniausiai kelia skyrių pirmininkus. Paklaustas, ar partija svarsto jo kandidatūrą Tauragės apygardoje siekti parlamento mandato, A.Burmistrovas atskleidė – tokių svarstymų yra.

– Tiesa, kol kas tik kalbų lygmenyje, bet taip, apie tai svarstoma. Tik manau, kad dar bendrą vardiklį partijos nariai turės rasti. Galutinio sprendimo dar tikrai nėra, – patikino medikas.

Andrius Burmistrovas pripažino, kad mediko darbas jam vis dėlto arčiau prie širdies nei politinė veikla. Jis patikino, kad dar tikrai nenorėtų palikti darbo Tauragės ligoninėje.

– Aš ir partijos skyriaus pirmininku nelabai norėjau būti, bet taip gaunasi kartais, kad įvyksta nenumatomi veiksniai, – pasvarstė A.Burmistrovas.

Gydytojas pripažino, kad tapęs savivaldybės tarybos nariu ne tik išplėtė akiratį, bet ir pamatė tą savivaldybės gyvenimo pusę, kuri ne visada akivaizdi. Paklaustas, kaip jam, dabar jau kaip politikui, atrodo – ar viskas Tauragėje gerai, ar yra sričių, kurias reikėtų keisti, tvarkyti, imtis politinės iniciatyvos, nusijuokė:

– Niekada nebūna, kad viskas labai gerai. Jeigu taip būtų, turbūt taryboje ir veikti nebūtų ką. Bet darbas vietos politikoje mane nustebino gerąja prasme. Intencijos visur geros – ir noras, kad Tauragė gražesnė būtų, kad žmonės būtų laimingesni, kad jie daugiau paslaugų gautų iš savivaldybės. Taip, kartais yra biurokratija, yra veiksmų, kuriuos turi atlikti, kad ta paslauga žmogui taptų prieinama. Bet pati mintis, idėja – eiti link žmogaus yra gera ir vykdoma Tauragėje, – įsitikinęs A.Burmistrovas.

Andrius Burmistrovas gimęs ir augęs Kaune. Į Tauragę, žmonos, taip pat medikės, gimtinę, gyventi atsikėlė prieš 10 metų. Tauragės ligoninėje abdominalinės chirurgijos gydytoju dirba jau 13 metų. 2010-aisiais pradėjo čia važinėti iš Kauno dar būdamas gydytoju rezidentu.

Tauragės rajono savivaldybės taryboje konservatoriai du mandatus – tarybos nario pareigas, be A.Burmistrovo, eina Raimondas Matemaitis.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Normalus žmogus, tik kodėl dalyvauja visų prakektos partijos veikloje ? Žmogau, bėk nuo tų lanzbergkomuniaqų kuo toliau!

Palikite komentarą