Už Seimo mandatą kausis ir nepartinis Vidas Bičkus

Dalintis:

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užregistravo ketvirtąjį pretendentą į kandidatus Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje artėjančiuose Seimo rinkimuose. Seimo nario mandato sieks kol kas vienintelis nepriklausomas pretendentas Vidas Bičkus.

  • Iki Seimo rinkimų – 86 dienos

Kandidatuoti į Seimą kaip nepartiniam ir prie jokios politinės partijos neprisišliejusiam kandidatui sunkiau nei kitiems – reikia rasti rėmėjų politinei kampanijai vykdyti, surinkti mažiausiai 1000 visuomenės narių parašų. Tačiau skaudviliškis Vidas Bičkus sako šios kartelės labai nesibaiminantis.

– Ne viena partija man siūlė prisijungti ar kaip nepartiniam kandidatui atstovauti Tauragei artėjančiuose rinkimuose, tačiau visiems atsakiau. Nusprendžiau kandidatuoti savarankiškai, nors taip ir sunkiau. Jei prisišliečiau prie kurios nors partijos, išduočiau tai, ką deklaravau per savivaldos rinkimus, – „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Bičkus, į Tauragės rajono savivaldybės tarybą išrinktas kaip rinkimų komiteto „Nepartinė Tauragė“ narys.

Vis dėlto politikas sako, kad artimiausia jo pažiūroms yra liberalioji politika, kai žmogus yra laisvas rinktis. Bet šiandien, V.Bičkaus nuomone, visų Lietuvos partijų ideologijos yra iškrypusios, todėl jis ir siekia likti nepriklausomas.

Prieš metus V.Bičkus, kaip nepartinis kandidatas, dalyvavo ir tiesioginiuose mero rinkimuose. Liko trečias, nusileidęs į antrąjį rinkimų turą tuomet patekusiems dabartiniam merui liberalui Dovydui Kaminskui ir socialdemokratui Dariui Petrošiui.

  • Straipsnis spausdintas laikraštyje “Tauragės kurjeris”

Jei būtų išrinktas Seimo nariu, V.Bičkus patikino sieksiąs aukščiausiajai valdžiai atverti akis, kaip iš tiesų gyvena nuo sostinės nutolę regionai. V.Bičkaus teigimu, šiuo metu Seimo pagalba regionams labiau deklaratyvi, realios naudos nedaug. Pretendentas į kandidatus, iki šiol laikytas labiau Skaudvilės krašto atstovu politikoje, pabrėžia, kad kandidatuodamas į Seimą tikrai atstovaus ne tik Skaudvilės kraštui, o visai Tauragės apygardai.

Paklaustas, kokios savybės Seimo nariui ir apskritai politikui turėtų būti svarbiausios, V.Bičkus sako, kad pirmoje vietoje – sąžinė.

– Neužsidėti karūnos, kas neretai įvyksta Lietuvoje. Kai bendrauji su žmogum, atrodo viskas gerai, tampa Seimo nariu, nebeįmanoma susikalbėti. Save laikau žodžio žmogum, paprastą žmogų stengiuosi išklausyti, jį išgirsti, padėti, – paprašytas apibūdinti save, sakė politikas.

44-erių metų V.Bičkus vadovauja bendruomenei „Skaudvilės kraštas“, yra Regioninės plėtros departamento Tauragės apskrities skyriaus vedėjas, nevedęs, augina sūnų.

Be V.Bičkaus, VRK užregistruoti dar trys pretendentai kandidatuoti į Seimą Tauragės apygardoje – „darbietė“ Santa Kairienė, socialdemokratas Darius Petrošius ir konservatorius Arūnas Valinskas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą