Prasidės Gedimino gatvės remontas

Dalintis:

Tauragiškiai pagaliau sulaukė dienos, kai oficialiai pasirašyta Gedimino gatvės tvarkymo darbų sutartis.

Važiuojant Gedimino gatve manevruoti tarp duobių tenka jau keletą metų, o paskutinius keturis mėnesius eismas čia ypač apsunkintas – „Tauragės vandenys“ rekonstruoja paviršinių nuotekų vamzdyno atšakas nuo pagrindinio kolektoriaus iki lietaus surinkimo šulinėlių. Darbai oficialiai turėjo būti baigti liepos 14-ąją, nuo tos dienos rangovas moka delspinigius už kiekvieną pradelstą dieną. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas socialiniame tinkle informavo, kad jau šiandien pasirašyta sutartis dėl Gedimino gatvės asfaltavimo.

„2 km Gedimino g. bus su nauju asfaltu ir tai savivaldybei nekainuos nei euro. Savivaldybė tiesiog įsipareigojo perimti atnaujintą turtą savo nuosavybėn iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos. LAKD pasirašė sutartį su UAB „Kauno tiltai“. Rangovas įsipareigojo atnaujinti gatvės dangą per 10 mėn. laikotarpį. Sutarties vertė – 1,2 mln. Eur“, – rašo meras.

Kai gatvė bus suremontuota, prasidės turto perėmimo procedūros – ji pereis Tauragės rajono savivaldybės žinion. Pernai kovą Tauragės rajono taryba nutarė iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos savivaldybės žinion perimti Gedimino gatvę ir jos bėdas nusprendė spręsti pati. Taryba sudarė sutartį, pagal kurią prieš perduodama gatvę savivaldybės žinion Automobilių kelių direkcija paklos naują asfaltą ir įrengs žiedinę sankryžą. Tokias sutartis su direkcija yra sudariusios 27 savivaldybės.

Gatvės eksploataciją ir priežiūrą perleidus savivaldybei, jos remontui būtų skiriamos kelių priežiūros lėšos. Prie sankryžos Gedimino–Pramonės gatvių sankirtoje įrengimo savivaldybei lėšomis prisidėti tektų 20 proc. Preliminari suma, kuria savivaldybei teks prisidėti prie žiedinės sankryžos įrengimo, yra apie 200 tūkst. eurų. Išlyginamąjį sluoksnį pakloti šioje gatvėje kainuotų 700 tūkst. eurų, šią projekto dalį finansuos LAKD.

 

 

 

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą