Prašo autobuso iki miesto kapinių

Dalintis:

„Tauragės miesto autobusai veža nemokamai, jie važiuoja gana dažnai. Labai tuo džiaugiamės, tačiau mes, seni, sunkiai vaikštantys, savo mašinų neturintys Šilalės gatvės gyventojai, pasigendame maršruto iki senųjų miesto kapinių Sandėlių gatvėje“, – guodėsi į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi Milita Čerpauskienė.

Anot Šilalės gatvės gyventojos, į senąsias miesto kapines jie gali nuvažiuoti vienu autobusu – 15 valandą, tačiau šis atgal važiuoja tik 17 valandą. Moteris siūlo, kad kai kurie dienos autobusai, kurie važiuoja į Jovarų mikrorajoną, galėtų prasukti pro Tremtinių kelią, iš ten žmonės nueitų iki kapinių.

Milita Čerpauskienė sako kelis kartus skambinusi į autobusų parką, atsiliepusi darbuotoja esą pažadėjo atkreipti dėmesį į jos prašymą. Beje, moteris stebėjosi, kad į skambučius atsiliepę autobusų parko darbuotojai neprisistato.

– Labai prašome jūsų padėti. Norime nuvažiuoti aplankyti artimųjų kapų, bet negalime, nes neturime mašinų. Norime, kad ši problema būtų išspręsta šią vasarą, nes kitais metais mums gal ir nebereikės, patys ten būsime, – liūdnai juokaudama apie problemą kalbėjo tauragiškė.

Atsako Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius:

Pagal Darnaus judumo projektą toks planas yra, tačiau naujieji maršrutai bus paleisti tik nuo rudens, kai gausime naujuosius elektrobusus. Tikimasi, kad jau nuo rugsėjo. Numatyta, kad pro senąsias kapines į pramonės rajoną autobusai važiuos dažniau, tačiau kol kas važiuojantys į senąsias kapines turi prisiderinti prie autobusų, važiuojančių į Kuisius ir Žukus.

Pažiūrėsime, gal galėsime padėti dabar, pakoregavę kurį nors maršrutą, tačiau gyventojų prašome teikti konkrečius pasiūlymus. Pasiūlymas turi būti pasirašytas ne vieno gyventojo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą